Virály

3. prosince 2018 15:12

redakce Prima Lajk

FOTO: Bizár! Týpek požádal holku o ruku prstenem schovaným v penisu! Co mu odpověděla?

Hledáte originální způsob, jak požádat partnerku o ruku? Tak raději hledejte dál.

Je mnoho romantických způsobů, jak požádat partnerku o ruku. Někdo zvolí zásnuby u večeře či na nějakém romantickém místě, někdo preferuje žádost v soukromí a další se snaží vymyslet něco přehnaně originálního. Do té poslední kategorie patří bezesporu zásnuby, které se aktuálně staly virálním hitem. Do mezinárodní facebookové skupiny, v níž se lidé svěřují s největšími zásnubními či svatebními faily, totiž někdo sdílel starší příběh ženy, kterou požádal její milovaný o ruku vlastně i tak trochu nechutným způsobem. Prostě se s ničím nepáral a prsten na ni vytáhnul se svým penisem!

„Včera večer mě přítel požádal, abych ho orálně uspokojila. Když jsem ale vzala do ruky jeho penis, tohle na mě vypadlo!“ svěřuje se ve statusu žena, která odkazuje na zásnubní prsten na fotce. Muži i přes hodně hanbatou žádost řekla ano a i díky diamantovému prstenu byla z jeho originální žádosti neskrývavě nadšená. Což by asi v této situaci neudělala každá žena.

Lidé na internetu si po zveřejnění rychle se šířího příběhu začali klást jednu jedinou otázku. Kde měl muž prsten ukrytý? V předkožce, či mu stál na penisu? Na to sama žena odpověděla britskému serveru Metro. Muž měl krabičku s prstýnkem ve skutečnosti schovanou ve spoďárech. Když mu začala sahat na jeho chloubu, která byla ještě schovaná ve spodním prádle, najednou zde kromě penisu ucítila právě i krabičku. A když mu spoďáry stáhla, nestačila se divit. Nyní je už s ním už několik let šťastně vdaná. Svým dětem ale nejspíš tuto historku vyprávět nebude.


Přečtěte si také