Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

FOTO: Vidíte na obrázku muže, nebo ženu? Budete se divit, co všechno o vás odpověď prozradí

Jaká je osobnost podle toho, co vidíte na obrázku?
Vydáno: 14.11.2017
Co na obrázku vidíte vy?

A máme tu další zrádný obrázek, který je optickou iluzí i menším psychologickým testem v jednom. Na nejednoznačném obrázku totiž každý vidí na první pohled něco jiného. Někdo v něm uvidí ženu, jiný zase muže. To, co na obrázku uvidíte, pak toho podle tvůrců vypoví hodně o vaší povaze. A opravdu to sedí.

Co na obrázku vidíte vy? Foto: Co na obrázku vidíte vy? Foto: reddit.com

Vidíte tvář muže – jste citlivý člověk, který více myslí na ostatní než na sebe. Umíte také dokonale vyčíst pocity druhých. A jelikož jste viděli dříve muže, znamená to, že více používáte svou pravou stranu mozku. Což znamená, že jste velmi kreativní.

Vidíte tvář ženy – jste více ohleduplní, analytičtí a mnohdy také velmi kalkulujete. To má za následek, že se často neumíte vcítit do druhých a na okolí působíte spíše chladně. Vaše analytická mysl však může být pro ostatní velmi prospěšná, zejména pokud pro své okolí chcete i přes svou chladnosti jen to nejlepší.

Vidíte to taky?

FOTO: Otec vyfotil svou malou dceru. Když se na obrázek podíval, vyděsil se k smrti! Co je na něm tak strašidelného?

Vidíte nejdříve krokodýla nebo loď?

FOTO: Vidíte na obrázku nejdříve krokodýla, nebo loď? Výsledek toho o vás řekne víc, než byste čekali

Článek je zařazen v: test, muž, Žeňa, optická hádanka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama