Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Obrázek, který ukáže, jak zvrácenou máte mysl. Vážně je na fotce nahý muž na motorce?

Obrázek, který ukáže, jak velcí jste sprosťáci.
Vydáno: 13.11.2017
Co na obrázku vidíte vy?

Máme tu další ze série obrázků, na kterých je však něco jiného, než se na první pohled zdá. Nebo spíš něco jiného, než vám naznačuje vaše zvrácená mysl. Fotografie ze známého serveru Reddit totiž ukazuje dvojici jedoucí na skútru. Naprosto obyčejná fotka, říkáte si? Jenže díky optické iluzi tato fotka zmátla tisíce lidí po celém internetu. Teda minimálně ti, co jsou tak trošku sprosťáci.

Co na obrázku vidíte vy? Foto: Co na obrázku vidíte vy?, Foto: reddit.com

Na první pohled to totiž vypadá, že muž na motorce sedí zcela nahý. A mnoho internetových uživatelů se opravdu nechalo nachytat. Realita je ovšem trošku jiná. Ve skutečnosti se totiž jedná o polonahého muže a nohy ženy sedící za ním.

Dívka ovšem u něj tak sedí blízko, že to vypadá, jakoby i odhalené nohy patřily jemu. I přesto, že je tento klam na druhý pohled jasně vidět, tak dokonale zmátl nespočet lidí, kteří si tuto iluzi nedokážou vysvětlit. Bylo vám to jasné hned, nebo máte také malinko zvrácenější myšlenky?

Poznáte, co je na obrázku?

FOTO: Obrázek, který prověří, jak zvrácená je vaše mysl. Uhádnete, co na něm ve skutečnosti je?

Co žena na fotce ukázala?

FOTO: Obrázek, který ukáže, jak sprostou máte mysl! Poznáte, co má holka ve skutečnosti mezi nohama?

Článek je zařazen v: optická iluze, internetový hit, zvrácená mysl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama