Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Šéfové zakázali týpkovi, aby chodil do práce v make-upu. On je setřel touto brutální reakcí

Když můžou ženy, proč by nemohl muž?
Vydáno: 13.07.2017
Muži zakázali make-up v práci

Muž, kterému bylo řečeno, že si v práci musí sundat make-up, setřel své šéfy v příspěvku na Facebooku. Scott Laplanche, který pracoval v Currys PC World kolem devíti měsíců, říká, že make-up nosil po celou dobu (stejně jako mnoho jeho spolupracovnic) a nikdy s tím neměl problém. Někteří manažeři ho naopak podporovali a make-up mu chválili. Tvrdí ale, že nový management už s tím má problém. Když mu jednoho dne oznámili, že si musí svůj make-up odstranit, byl v šoku. Když to odmítl, řekli mu, aby se alespoň líčil nenápadněji. Své rozhořčení pak sdílel na sociálních sítích. Psal, že to považuje za diskriminaci a tvrdil, že po žádné jeho nalíčené kolegyni nikdo nic podobného nežádal. To byla podstata jeho komentáře. Upozornil na to, že někteří z dalších členů týmu mají mnohem nápadnější vzhled než on, přesto jim nikdo nic neřekl.

Ano, tahle věc existuje

VIDEO: Bizár! Lidé už si nanáší make-up i na PENIS! Bohužel to není sranda

Podle vlastních slov se nevzdá make-upu, když všechny jeho kolegyně mají možnost přijít do práce ve své nejúžasnější podobě, každá z nich totiž vypadá báječně právě díky možnosti líčení. Na závěr svého příspěvku vzkázal, že všichni celé léto oslavují pochody homosexualitu a transgender a on sám se cítí hodně sexy, takže by se s tím lidé v okolí měli vypořádat, a ne ho bezostyšně diskriminovat. Mluvčí společnosti Currys PC World na celou situaci zareagoval prohlášením, že se jednalo o místní obchodní nedorozumění, které se řeší uvnitř společnosti. Toho, že se Scott pyšní svým vzhledem, je si vědom a dodává, že společnost je taktéž pyšná na svou různorodou pracovní sílu.

Tomuto klukovi naštěstí zatím nikdo v práci jeho dokonalý make-up nezakazuje.

Která z jeho přeměn se vám líbí nejvíc?

GALERIE: Muž se za pomoci make-upu přeměnil ve známé ŽENSKÉ hrdinky! Poznali byste ho jako hrdinku z 50 odstínů nebo Hry o trůny?

Internet v kostce.

Holka použila přítelova varlata, aby si rozetřela make-up po tváři! Šílenější video už na internetu nenajdete!

Článek je zařazen v: muž, práce, make-up
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama