Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Muž trvá na tom, že musí soudu ukázat svůj penis! Chce dokázat, že svou partnerku nezabil, ale omylem zadusil během orálního sexu

Postarší muž tvrdí, že jeho přítelkyně zemřela náhodou, a to v důsledku orálního sexu s ním. Požádal proto soud o předložení poněkud nevšedního důkazu. Chce jim totiž ukázat svůj penis.
Vydáno: 16.05.2017
Richard Henry Patterson a Francisca Marquinez

Richard Henry Patterson (65) je obviněn z vraždy šedesátileté Francisci Marquinezové, kterou měl spáchat v říjnu roku 2015 v její ložnici. On tvrdí, že její smrt byla důsledkem udušení, když mu Francisca prováděla orální sex. Policie má několik nahrávek, kde volal svému příteli, nebo dceři se slovy: „Já jsem ji udusil. Já jsem udusil Franciscu.“ Jeho právník se ohání tím, že řekl, že ji „udusil“ a ne „uškrtil“.

Poznáte, co je na fotce špatně?

Obrázek, který děsí internet! Poznáte, co je na fotce nahých žen ve vaně tak strašidelného?

Pitva ovšem nevykazovala žádné stopy zranění nebo modřin. Za to tělo vykazovalo známky raného stádia rozkladu. Bylo to prý tím, že byla mrtvá asi 8 až 24 hodin před tím, než ji detektivové objevili na posteli. Patterson údajně nejprve volal svému právníkovi a teprve ten pak kontaktoval policii. Jeho žádost moci ukázat penis je povolená, informoval deník The Mirror. Ukázky se účastní pouze soudce, právníci, porota a žalobce. Uvidíme, jak tento kuriózní případ dopadne. Zatím je Patterson obviněn z vraždy druhého stupně, rozsudek by měl být znám přibližně za týden. 

Robotka namísto živé ženy

Tahle robotka je určena na sex! Dokáže dosáhnout reálného orgasmu

Baculky mají lepší vztahy

Muži, kteří si vezmou baculatou ženu, jsou 10x šťastnější

Článek je zařazen v: smrt, video, vražda, orální sex, udušení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama