Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Záběry, které šokují internet! Vyhazovač dal pěstí bezbranné ženě a lidé ho za to chválí! Proč?

Proč ženu tak brutálně napadl?
Vydáno: 18.04.2017
Vyhazovač dal pěstí ženě.

Kontroverzní situace se odehrála v Liverpoolu na ulici před jedním tamním podnikem. Zde se žena pustila do ostrého sporu s tamním vyhazovačem. Jenže muž místo toho, aby konflikt řešil s rozvahou, vsadil na brutální sílu. Ve chvíli, kdy se ho žena snažila udeřit, proto profesionálně uhnul a sám jí dal prudkou ránu pěstí. Krátké video pak končí tím, jak zasažená žena po ráně prudce couvá vzad.

Krokodýl napadl člověka.

Brutální záběry, které vyděsily internet! Krokodýl rozkousal muži hlavu během šíleného představení! Co se stalo?

Záběry se rychle šíří po internetu a vyvolávají velkou kontroverzi i velmi odlišné názory. Někteří totiž muže za jeho drsnou reakci a udeření ženy chválí. Jednalo se podle nich o akt sebeobrany a žena měla s podobnou odpovědí počítat. „Když chceš udeřit jako muž, přijmi ránu jako muž“, napsal jeden z jeho podporovatelů na Twitteru.

Ostatní ale naštěstí s jeho činem nesouhlasí a za ránu ho odsuzují. I když ho žena chtěla sama uhodit, měl zachovat chladnou hlavu a situaci zvládnout mnohem profesionálněji. Udeření ženy tak mnozí považují doslova za odporné. Celou situací už se pak údajně zabývá také místní policie a zdá se, že pro mnohé nepochopitelný hrdina bude mít ještě co vysvětlovat. Nebo byste se snad na jeho místě zachovali stejně?

A přesně proto dětem zbraně do rukou nepatří!

Týpek se střelil do hlavy poté, co si doma hrál s nabitou zbraní! Neuvěřitelné záběry vás totálně vyděsí!

Týrání žraloka

Záběry, které děsí internet! Týpek si pomocí žraloka otevře plechovku od piva. Co se se zvířetem poté stalo?

Článek je zařazen v: útok, vyhazovač, Žeňa, šokující záběry, rána pěstí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama