návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

6 způsobů, jak sbalit sexy holku, když jste ošklivý! Díky těmhle tipům si štrejchne i Frankenstein

Čtení pro ty, co nechápou, jak ti nejškaredější kluci vždycky skončí s tou nejkrásnější holkou.
Vydáno: 14.05.2017
Jak sbalit sexy holky, když vám příroda do vínku příliš nenadělila?

Patříte mezi ty, co kroutí hlavou pokaždé, když na ulici vidí neuvěřitelně sexy holku a vedle ní obzvlášť škaredého kluka? Pak nezoufejte, máme pro vás totiž konečně odpovědi! Jak se několik takových pánů nedávno svěřilo na Redditu, existují totiž určité triky, díky kterým to najednou všechno dává smysl. Co konkrétně škaredí chlapi dělají, aby sbalily tyhle sexy kočky?

Článek

1. Sebevědomí je klíč

Škaredí kluci jednoduše nemají šanci, pakliže se nechají hodnotit podle vnějších znaků. Musí na to jinak. Klíčem k úspěchu je dostat se do takové vnitřní pohody, kdy vám vaše vlastní sebevědomí pomůže zapůsobit mnohem víc než vnější krása. Holky to vycítí a jejich zájem to automaticky přitáhne.

2. Vůně, hygiena a kvalitní oblečení
S tím, jak vypadáte, už asi nic moc neuděláte. Můžete si ale vypomoci kvalitní kolínskou, výbornou hygienou a padnoucím oblečením. Nezapomeňte, boty dělají člověka.

3. Socializujte se
Nebojte se chodit nejen na různé akce, firemní večírky, přátelské sešlosti, ale zkuste třeba i online seznamky nebo Tinder.

4. Buďte fit
S malou výškou, velkou hlavou nebo třeba odstátýma ušima vám cvičení nepomůže. Může vám ale pomoct být fit, nabrat svaly a získat sebevědomí.

5. Chovejte se jako gentleman
Není pravda, že všechny holky letí po grázlech. Když jste navenek ošklivý, zkuste to vynahradit alespoň vnitřní krásou. Pomáhejte ostatním, buďte milí, vtipní a něco dobrého vás dříve nebo později stoprocentně potká.

6. Najděte její slabinu
Poslední bod není ani tolik o vás, jako o vašem cíli. Pokud má vaše vysněná holka slabý zrak, bod pro vás. Jestli nemá smysl pro humor, další trefa. Nebojte se využívat slabin protivníka!

Článek

 

No dobře, na Selenu Gomez by tyhle triky asi neplatily, jejích 15 nejvíc sexy fotek z Instagramu si ale můžete prohlédnout i bez toho:

Článek je zařazen v: tipy, seznamka, vztah, návod, Sex, sexy holky, Reddit, oškliví lidé
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama