návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

7 návyků chlapů, kteří jsou špatní v posteli. Podle těchto varovných signálů poznáte, že sex nebude stát za nic

Pokud jste neměli pouze jednoho partnera, víte, že se muži v sexu dělí do tří skupin. Ti dobří, průměrní a tragédi. Pokud ho v nějaké z těchto 7 věcí poznáte, je čas vzít nohy na ramena.
Vydáno: 16.05.2017
Jak poznat, že je v posteli prostě špatný?

1. Pokud vám tlačí na hlavu, když mu to děláte pusou, znamená to, že nemá žádnou trpělivost. A pokud nemá trpělivost s tímhle, nebude ji mít ani s vámi a pravděpodobně si to vždycky bude chtít odbýt co nejrychleji.

2. Někteří kluci prostě nemají tušení, co mají dělat s prsy. Pokud vám připadá, že se pokouší hnětat těsto, zkuste jim s tím pomoct a ukázat jim, jak se to dělá. Pokud se odmítají učit, je to opět důkaz, že v posteli nebude stát za nic.

3. Předehra je základ. A záleží na ní! Pokud vás nedokáže patřičně naladit a přivést do toho správného rozpoložení, je jasné, že po čase už to tak skvělé nebude. Navíc to vypadá, že mu jde jen o sex a ne o vás.

 

4. Pokud odmítá oplácet orální sex, je to sobec, který myslí jen na svoje potěšení! A sobce v posteli nikdo nechce.

5. To, že někteří chlapci a pánové nevědí, kde je klitoris, se ještě dá přejít. (Ano, opravdu existuje a nejedná se o nějakou mýtickou představu!) Ale když nevím, tak se učím, ptám a sleduju různá videa! Zdokonalování je klíč k úspěchu.

6. Pokud máte pocit, že vás tam dole chce sníst, proboha zastavte ho a řekněte mu, že nikdo nestojí o slintajícího šarpeje! Pokuste se mu to zase hezky vysvětlit a navést ho, pokud se nechce učit? Víte, co máte dělat.  

7. Pokud je to sobecký milenec, je to zároveň kluk, kterého byste si v posteli držet neměla. Takový milenec se totiž nestará o to, jestli máte radost z toho, co dělá. Je to celé o nich. Pokud skončí a nestará se o to, jestli jste byla i vy, je čas udělat pápá.

 

Tohle se stane, když vylijete vodu do přehrady.

Dívka chtěla do přehrady vylít láhev s vodou. Stalo se ale něco šíleného. Tohle nikdy nezkoušejte!

 

Rodina našla ve svém domě několik desítek chřestýšů.

GALERIE: Rodinu vyděsil jedovatý had v záchodě! Z toho, co následovalo potom, vám bude běhat mráz po zádech

 

Emma Watson

14 nejžhavějších fotek Emmy Watson, které vám dokážou, proč je nejvíc sexy herečkou na světě!

 

Článek je zařazen v: tipy, muž, vztahy, partnerství, postel, Žeňa, Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama