Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Víte, jak se změnila Miluna ze Slunce, seno? Z bývalé sexbomby se stala tahle prachatá mamina

Co se stalo s představitelkou potvory Miluny ze slavných komedií?
Vydáno: 10.08.2017
Víte, jak vypadá dnes?

Mnohé hvězdy slavné trilogie Slunce, seno od Zdeňka Trošky už herectví dávno daly sbohem a pro diváky tak upadly v zapomnění. Jednou z nich je bývalá herečka Petra Schmalzová, dříve Pyšová, představitelka vesnické kočky a potvory Miluny, která chtěla Blaženě přebrat Vencu Konopníka. Po závěrečném dílu Slunce, seno, erotika ale dala od herectví ruce pryč. Vydala se totiž naprosto jiným profesním směrem, který jí vydělal nejspíš velké peníze.

Víte, jak vypadá dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Blažena ze Slunce, seno? Chlubí se touto sexy postavou!

Vystudovala totiž žurnalistiku a dlouhá léta se živila jako úspěšná novinářka. Nedařilo se jí ale jen v práci, ale i v soukromém životě, když se seznámila s dnes již bývalým akvizičním šéfem společnosti ČEZ Vladimírem Schmalzem. S ním má bývalá herečka tři děti.

Ani u novinařiny ale nevydržela a dále budovala úspěšnou kariéru. Dlouhou dobu vedla PR oddělení v eBance a poté přešla do ČSA, kde pomáhala s interní i externí komunikací. Zkrátka místa, na kterých si jistě přišla na spoustu peněz. Schmalzové herectví zkrátka zřejmě nechybí a dokázala se skvěle prosadit i bez něj. Letos v listopadu navíc oslaví padesáté narozeniny a vypadá stále velmi dobře. Nemyslíte?

Na legendární film Slunce, seno a pár facek se můžete podívat v neděli ve 20.15 na Primě!

Víte, jak vypadá dnes?

GALERIE: Pamatujete si na Tejfarku ze Slunce, seno? Ze sexy mrchy je tato stárnoucí mamina

Jak dnes vypadá Eliška ze mlejna?

GALERIE: Tohle že je Princezna ze mlejna? Pohádkovou Elišku byste dneska už nepoznali!

Článek je zařazen v: proměna, Slunce seno, Petra Pyšová, Petra Schmalzová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama