Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

VIDEO: Tohle je nejlepší hold obětem terorismu! Sia je tu s novým mrazivým videem...

Australská hvězda, kterou proslavily nejen její výrazné písně, ale také odmítání ukazovat svou tvář na veřejnosti, vydala singl, který dojal internet.
Vydáno: 07.09.2016, Matouš Hartman
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Opět se v něm objevila třináctiletá tanečnice Maddie Ziegler, která účinkovala ve videích k největším hitům své australské kolegyně včetně Chandelier. Nové video k písni The Greatest vzniklo jako uctění památky obětí červnové střelby v americkém Orlandu. Homofobní terorista tam napadl gay klub Pulse a zabil v něm čtyřicet devět hostů.

Čtyřicet devět tanečníků a tanečnic se také objevuje ve videu a Maddie si v úvodu nanáší na tvář barvy uspořádané tak, aby skládaly duhovou vlajku, tedy mezinárodní symbol LGBT komunity. V závěru videa se za tanečníky objevuje prostřílená zeď přímo odkazující na útok.

Útok si můžete připomenout v galerii, kde najdete i fotku masového vraha:

Internet hned pochvalně reagoval. The Greatest je první nahrávkou, kterou zpěvačka vydala od posledního alba This Is Acting, které se na pulty dostalo letos v lednu.

Děsivá tragédie...

HRŮZA! Amerika má za sebou nejhorší teroristický útok! Mladík vystřílel gay klub!

Tohle se ISIS nemohlo líbit...

FOTO: Anonymous hackli účty ISIS gay péčkem! Zaplavili Twittery teroristů LGBT vlajkami. Podívejte se, jak...

Článek je zařazen v: útok, tanečník, tanečnice, terorista, zeď, střelba, památka, oběť
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama