Extrém

23. srpna 2016 12:34

Tereza Javorová

GALERIE: Food bloggeři odhalili, co se skrývá za dokonalými fotkami na Instagramu! Mají stejný nepořádek v kuchyni jako vy

Máte deprese z toho, že váš život se ani zdaleka neblíží k tomu dokonalému, který sdílí úspěšní bloggeři na Instagramu? Nebo že vaše jídlo nikdy nevypadá tak skvěle jako na jejich fotkách? Buďte v klidu. Takhle to totiž u nich ve skutečnosti vypadá! Mají stejný nepořádek jako vy.

Na Instagramu nezáleží jen na filtru, kterým fotku upravíte. Daleko důležitější je, z jakého úhlu a hlavně CO přesně vyfotíte. Ve vašem bytě totiž může vybouchnout bomba, ale když vyfotíte jen rozkvetlý kvítek na orchideji, bude to vypadat, že žijete v ráji.

Přesně na tuhle iluzi se zaměřila nová kampaň s názvem "A Kitchen Lived In: Perception vs Reality", která oslovila nejslavnější food bloggery. Požádala je, aby vyfotili nejen dokonalou fotku jídla, ale hlavně pozadí, které se za ním skrývá. Ukázalo se tak, že food bloggeři mají v kuchyni při vaření stejný nepodářek jako vy a jejich jídlo bez správného filtru rozhodně nevypadá tak lákavě!

Tahle galerie vás uklidní:

Sdílejte článek
Štítky fotka Instagram galerie nepořádek fotogalerie pozadí blog jídlo kuchyně

Přečtěte si také