návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: 13letý kluk řekl, že chce utéct z domu. Když se policista podíval do jeho pokoje, zůstal v naprostém šoku!

Tohle policista uvnitř rozhodně nečekal!
Vydáno: 11.07.2017
Proč chtělo dítě utéct z domova?
Autor: Youtube.com/HLN Proč chtělo dítě utéct z domova?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dojemný příběh se stal ve Spojených státech, v Jižní Karolíně. Policista Gaetano Acerra odpověděl na zoufalé volání třináctiletého Camerona, který zavolal na tamní policejní stanici. Dítě bylo evidentně zoufalé a vyhrožovalo, že odejde z domova. Když ovšem policista přišel k jeho domu, zjistil, že tento problém bude mnohem závažnější.

Dítě bylo nejprve smutné z toho, že na něj maminka řvala kvůli tomu, že hrál se svým bratrem videohry. Potom ovšem zavedl policistu do svého pokoje, který byl naprosto prázdný! Dítě nemělo ve svém pokojíčku žádné hračky, nábytek, dokonce ani postel a všechno oblečení bylo naházeno v taškách. Muž poté zjistil, že svobodná matka se sem se svými syny narychlo přestěhovala z Texasu a neměla prakticky žádné peníze. Policistovi bylo chlapce i jeho rodiny líto a rozhodl se udělat něco neskutečného.

Acerra totiž strávil následující týdny tím, že sháněl zoufalé rodině nový nábytek a mohl tak pro ně přichystat obrovské překvapení. Pro Camerona a jeho bratra tak během pár týdnů zařídil kompletně nové pokojíčky, v nichž kromě nábytku nechyběla ani televize, herní konzole na hraní či spousta hraček. Malý Cameron i jeho maminka byli dojatí k slzám a hodný policista se stal jeho blízkým přítelem. Cameron se totiž díky němu začal opět smát.

VIDEO: Dítě chtělo utéct z domova
Článek je zařazen v: nábytek , dítě , policista , pokoj , domov , pokojíček , dojemné