návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Tohle jsou nejvíc sexy fotbalisté letošního mistrovství světa! Kdo je ještě hezčí než Ronaldo a Messi?

Kvůli těmto krasavcům opravdu stojí za to se na pár zápasů podívat.
Vydáno: 24.06.2018
Cristiano Ronaldo (Portugalsko). Co by to bylo za seznam nejvíc sexy fotbalistů, kdyby se v něm neobjevil CR7. Ať už ho máte rádi, nebo ne, je to prostě hezoun.
Autor: profimedia Cristiano Ronaldo (Portugalsko). Co by to bylo za seznam nejvíc sexy fotbalistů, kdyby se v něm neobjevil CR7. Ať už ho máte rádi, nebo ne, je to prostě hezoun.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ačkoliv mistrovství světa ve fotbale je akce především pro muže a ženy se od něj distancují, přeci jen existuje důvod, proč by tento sport neměly zas až tolik odmítat. Stejně jako se muži dost často zaměřují na sexy kočky v hledišti, tak se vy, dámy, můžete věnovat krasavcům na hřišti! Uznejte sami, kdy jindy se setkáte s takovou dávkou testosteronu na jednom místě, než při fotbalovém zápase? Je navíc známo, že fotbalisté o sebe opravdu dbají, mnoho z nich by se dalo označit za metrosexuály, což ovšem nemusí být vždycky na škodu.

Vzhledem k množství týmů, které se letošního MS účastní, opravdu nebylo jednoduché zvolit pár těch skutečně nejvíce sexy fotbalistů. Po dlouhém (a rozhodně ne nepříjemném) zkoumání a vyhodnocování jsme ale pro vás vybrali 11 největších krasavců na hřišti, kvůli kterým stojí za to obětovat 90 minut vašeho života na sledování fotbalu. Potěšíte tak nejen sebe, ale i vaše partnery, kteří budou velice rádi za to, že jim fotbal nejen nezakazujete, ale dokonce se díváte s nimi (ať už je pravý důvod jakýkoliv). 

Carla Howe - Sexy fanynka Anglie 3

GALERIE 18+: Nejvíc sexy fanynka fotbalového mistrovství má žhavou konkurenci! Tahle kráska ukazuje prsa na potkání

Robbie Williams natropil další skandál 1

VIDEO: Robbie Williams udělal na mistrovství světa ve fotbale obří skandál, kvůli kterému mu hrozí vězení! Co tak hrozného provedl?

Článek je zařazen v: MS 2018 , fotbalisté , krasavci , fotbal , Rusko , Mistrovství světa ve fotbale 2018 , sexy fotbalisté , Sexy , nejvíc sexy , Cristiano Ronaldo , Lionel Messi , Gerard Pique