TopStar

13. července 2018 15:07

Ilona Blašková

Animovaný film Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená měl svou premiéru. Jaké krušné vzpomínky na dovolenou mají naše celebrity?

Už jste někdy zažili příšerózní dovolenou? Někomu se při takovém pojmu vybaví každá generační, vícerodinná dovolená. A právě o takové je i třetí díl animovaného filmu Hotel Transylvánie.

Celebrity animované filmy milují a premiéru Hotelu Transylvánie 3 si nenechaly ujít ani teď v létě. Po přečtení podtitulu filmu „příšerózní dovolená, jim okamžitě vytrnuly vzpomínky na jejich vlastní krušné zážitky za hranicemi. „V zimě jsme se rozhodli vyjet do tepla a zvolili jsme jako destinaci Egypt a byla tam strašná zima. Měla jsem sebou spoustu plavek a prostě jsem nebyla připravená na tu strašnou zimu,“ prozradila herečka Sandra Nováková. „Zažili jsme opravdu náročnou dovolenou na Mauriciu. Každý den nás tam něco ohrožovalo. Ať už to byli auta, vlny, moře nebo divoký psi,“ řekla herečka Zdeňka Žádníková Volencová.

V animovaném filmu vyrazí rodina na vícegenerační dovolenou, na kterou si například modelka Kateřina Stočesová nepotrpí. „ Ti starší lidé už chtějí mít klid a už jsou zpomalenější. Děti by zase už nejraději chtěli ráno k moři a hned na nějaký výlet,“ řekla bývalá Miss. „Já hraju vlastně roli dědečka i tatínka. Já to mám trošku složitější,“ dodal s úsměvem zpěvák Petr Janda.

Animovaný film Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená můžete právě vidět v našich kinech.

Sdílejte článek