TopStar

8. února 2018 20:00

Brad Pitt má na svědomí autonehodu! Hned dvojnásobnou

Hollywoodský lamač ženských srdcí Brad Pitt (54) nestačí své fanoušky šokovat. Nejprve se ukázalo, že je stále v oficiálním manželství s Angelinou Jolie (42), nyní herec způsobil autonehodu. Pitt byl za volantem své Tesly, když náhle naboural do protijedoucího Nissanu, ten se odrazil a naboural do dalšího auta. A jak k celému incidentu došlo?

Jedno z nejzvučnějších jmen Hollywoodu Brad Pitt se stal spoluviníkem autonehody. K té došlo v jedné ze čtvrtí Los Angeles. Herec utvrzuje, že to byla jeho vina, Nissanu si prý nevšiml a ubíral se svým myšlenkám. Když Pitt vystoupil z nabouraného auta, k překvapení všech (nikdo nečekal, že vystoupí právě hvězda filmových pláten) si začal okamžitě fotit zničená místa na své Tesle a vyplňovat potřebné doklady.

‚‚Zachoval se velmi zodpovědně a je opravdu správný řidič,“ nechal se slyšet anonymní svědek celé nehody. Autonehoda nebyla naštěstí vážná a nikdo z přítomných nebyl zraněn. Dokonce ani samotná auta nebyla příliš poškozena. Poté, co se vše nezbytné vyřídilo a podepsalo, Brad podal oběma poškozeným ruku a odjel v neznámém směru.

Připomeňme si, že se nejedná o jedinou novinku ze života světového herce. Zhruba před rokem a půl zažádala jeho žena Angelina Jolie o rozvod, ale oficiálně je jeho ženou stále. Rozvodové řízení se táhne a pořád je v procesu. Jejich společných 6 dětí žije s matkou a s tatínkem jsou v neustálém kontaktu.

‚‚Brad i Angie to zvládají dobře. Děti se s tátou vídají a ten je miluje a opečovává. Angelina si dává pozor na všechno a snaží se zvládat roli supermámy. Spolu s Bradem se snaží najít kompromis, aby byli všichni šťastni,“ nechal se slyšet blízký přítel obou herců.

Pitt i Jolie se snaží o zachování informací o rozvodovém řízení v soukromí. Mimo dětí řeší dvojice i rozdělení majetku. I tento proces uchovávají v tajnosti. ‚‚Pro Brada byl tento rozvod nesmírně těžký. Ale nyní už se dal do kupy a s rodinou vychází,“ pokračoval zdroj a dodal, že v soukromém životě Brad zatím nikoho nemá.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt tesla autonehody Angelina Jolie nepozorný řidič Nissan

Přečtěte si také