TopStar

14. března 2018 11:36

Jeden z nejkrásnějších párů současnosti Gigi Hadid a Zayn Malik se rozpadl!

Modelka Gigi Hadid (22) a zpěvák Zayn Malik (25) se rozešli! Fanoušci se smutnou zprávu dověděli ze sociálních sítí, dvojice zveřejnila informace o svém rozchodu na Twitteru. Šlo o v zásadě poklidný rozchod. Ovšem, nakonec to nevypadá, že dvojice zůstane přáteli.

‚‚Náš vztah s Gigi byl neuvěřitelně něžný a šťastný. Vážím si jí jako ženy i jako kamarádky,‘‘ napsal Zayn ke svému oficiálnímu zveřejnění. Po 11 minutách zveřejnila i Gigi na svých sociálních sítích oficiální oznámení o rozchodu. ‚‚Informace o rozchodech se vždy zdají hrozně smutné, takže z toho nikdy nevyzní to dobré, co dvojice v průběhu vztahu prožila. Jsem neuvěřitelně vděčná za lásku, čas i informace, kterými mě Zayn obohatil.‘‘

Hadid se se zpěvákem začala scházet v listopadu roku 2015 a v léte 2017 se dvojice dokonce objevila na titulní straně módního časopisu Vogue. A modelka se dokonce nechala natočit v Zaynově klipu na píseň Pillowtalk.

I když se dvojice tvářila, že se na rozchodu dohodla společně, Zayn hned po zveřejnění informace o přerušení vztahu přestal Gigi, její sestru Bellu i jejich matku sledovat na Instagramu. Matka dvou modelek Zayna nesmazala, ale Bella Hadid byla o něco ráznější a Malika přestala sledovat rovněž.

V červnu se spekulovalo o jejich rozchodu také, ovšem i kdyby byl jejich rozchod pravdou, obě celebrity bez sebe dlouho nevydržely a už po pár týdnech spolu trávily dovolenou na tichomořském ostrově Tahiti.

Světoznámá modelka Gigi Hadid pochází z rodiny realitního magnáta Mohameda Hadida a někdejší veleúspěšné modelky Yolandy Foster. Otec však od rodiny velmi záhy odešel, dnes se ale zdá, že všechny nesváry už dávno odnesl čas a rodina si s otcem opět dobře rozumí. Neméně úspěšná je Gigiina mladší sestra Bella, která je jejím pravým opakem. Ačkoli je Gigi podobná své matce, večně se usmívající s ďolíčky ve tvářích, Bella je porcelánově chladná tmavovláska, která ohromuje svými dokonale mramorovými lícnimi kostmi. Obě dívky momentálně patří mezi nejvytíženější krásky modelingu a jejich různorodost zaměstnavatelům jedině imponuje. Která je tím vaším typem?

Sdílejte článek

Přečtěte si také