TopStar

16. března 2015 17:36

Petr Cífka

Slovenský premiér dobyl Playboy! Díky své necudné spolupracovnici

Slovanskou krásu zase jednou závidí i za mořem...

Legenda mezi světovými magazíny si ráčila povšimnout té malé země ve středu Evropy, v níž mají snad ještě fešnější děvčice, než jaké si hýčkáme my v Česku. Slovenský bulvární tisk si totiž před časem povšiml, že pravou rukou ministerského předsedy Roberta Fica je Mária Trošková – na první pohled hezoučká černovláska, navlečená do nenápadných kostýmků, v reálu ale finalistka Miss, která se nechala bez problémů fotit nahoře bez a do pánských magazínů dávala rozhovory o tom, že se ráda nechává kousat do ušních lalůčků.

Spekulace o tom, že má Fico s kráskou poměr, na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat, koneckonců, který vrcholný politik by si nechtěl dopřávat podobných životních rozkoší jako třeba Berlusconi nebo Putin.V přece jen konzervativnější Americe, již kupodivu reprezentuje i Playboy, se nicméně pozastavují nad tím, že vedle sebe politik, jenž by si měl spíš šlechtit svou morální bezúhonnost a dávat na odiv harmonické, křišťálově čisté rodinné zázemí, nechá pózovat slečnu, která se ještě nedávno řídila heslem "dobrý den, ňadra ven". Holt jiný kraj, jiný mrav.

Mária má všechny předpoklady pro pozici asistentky.

My dodáváme jen to, že Robert Fico má vkus na ženy jistě vyspělejší než některé své politické názory. A rozhodně jeho estetické preference chápeme víc než třeba u expremiéra Petra Nečase. Ficův světový mediální úspěch je pak hozenou rukavicí Miloši Zemanovi – jeho skandální výroky sice citovaly skoro všechny světové noviny, do Playboye to ale nejslavnější světový vykladač slova pussy ještě jaksi nedostal.

Miloš Zeman, Jiří Paroubek, Mirek Topolánek nebo Petr Nečas se takové pocty nedočkali. Zvládne to Bohuslav Sobotka? Národ mu věří!

Sdílejte článek
Štítky Vladimir Putin playboy politika Miloš Zeman Petr Nečas Jiří Paroubek Bohuslav Sobotka

Přečtěte si také