TopStar

8. září 2013 08:00

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kam chodí David Beckham po nocích? Víme to!

Noční mejdany, tchán za katrem, zásnuby v Benátkách... Hvězdy toho za uplynulý týden stihly hodně. Přinášíme přehled zajímavých drbů ze společnosti.

Rozjařený David Beckham

David Beckham, který se jinak vzorně stará o všechny čtyři děti, dostal v LA "propustku" od manželky a vyrazil se bavit s kamarády. Divoká noční jízda, z jejíhož závěru máme fotku, skončila v půl třetí ráno v Los Angelském baru Bodo´s Schloss Night Club.

Dokonalá pařička je i ze zpěvačky Miley Cyrus, která to v poslední době vážně dost přehání:

Goldie a Kurt - vzorní sportovci

Herecký páreček Goldie Hawnová a Kurt Russel zásadně neponocuje. Chodí ráno běhat do okolí svého domu v Brentwoodu. A ostatní přátelé z řad slavných je mnohdy pozorují jen pohodlně z auta. Tak jako Adam Sandler.

Paris v akci

Vždycky nás zajímalo, jak to vypadá, když slavná dědička Paris Hilton nakupuje. Takhle:

Povedlo se nám zjistit, na co bude dost možná potřebovat svůj královský plat v Realu Madrid nejdražší hráč světa. Mimochodem... Bere v přepočtu pět miliónů týdně!

Zkuste si tipnout: Jedna z nejkrásnějších hereček na světě, která byla vdaná za nejpřitažlivějšího muže na světě, chystá další svatbu:

Na New York fashio weeku všechny vyděsila svou vyzáblostí herečka Sarrah Jessica Parker. Fotografové se nemohli odtrhnout od jejích hubeňoučkých hůlkovitých nohou. To už je opravdu příliš, co myslíte?

V pondělí začala škola. Do první třídy vedla chlapečka i sympatická herečka Tereza Kostková:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také