TopStar

16. září 2018 14:00

Ilona Blašková

VÍKEND Představitelka Alexis z Dynastie si zahrála v hororovém seriálu. Pojídala lidské maso!

VÍKEND Představitelka Alexis z Dynastie si zahrála v hororovém seriálu. Pojídala lidské maso!

Hollywoodská veteránka Joan Collins (85) známá především jako intrikánka Alexis Colbynová ze seriálu Dynastie se ani před devadesátkou nebrání novým hereckým výzvám. V populárním seriálu American Horror Story, který vstupuje už do osmé sezóny s podtitulem Apocalypse, si střihne roli Nanny, která se ukrývá v bunkru před následky jaderné války. A protože při takových katastrofách bývá nedostatek jídla, tak dojde i na kanibalismus.

Herečka si natáčení moc užívala. Stejně jako v Dynastii hrála příslušnici vyšší vrstvy. Na place vystřídala několik účesů a cítila se jako v bavlnce. V seriálu American Horror Story se tak zařadí mezi herecká esa jako například Kathy Bates, Sarah Paulson nebo Evana Peterse.

Joan Collins se proslavila na počátku 80. let v seriálu Dynastie, kde ztvárnila mrchu Alexis Colbynovou. Před kamerou stála však už v devíti letech. Herečka je popáté vdaná a má tři děti. Jejím posledním manželem je o 32let mladší filmový producent Percy Gibson. Joan měla mladší sestru Jackie Collins, která byla známou spisovatelkou a podle New York Times se všechny její knihy objevily na seznamu bestsellerů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také