návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENÍ: 5 sexuálních poloh, které muži milují, ale holky naprosto nesnáší. Na co mohou chlapi v posteli zapomenout?

Jsou polohy, které by muži rádi vyzkoušel. Jejich partnerky o nich ale nechtějí ani slyšet. Které to jsou?
Vydáno: 14.11.2017
Sexuální polohy, na které může chlap zapomenout.
Autor: istock.com Sexuální polohy, na které může chlap zapomenout.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne vždy se muž a žena v postelových hrátkách shodnou. Rozdílné názory pak často panují zejména kolem sexuálních poloh. Zatímco muži zblblí pornem by často zkusili téměř všechno, existují polohy, o nichž jejich drahé polovičky nechtějí většinou ani slyšet.

Tyto polohy jsou totiž pro ně moc namáhavé, mnohdy i bolestivé a často je to zkrátka až příliš velká otrava. Ne všechny pozice z porna totiž fungují tak hezky i ve skutečnosti. I když by je tedy mnoho mužů rádo provozovalo, mohou si o nich nechat jen zdát. Které to jsou?

Zajístí nám více sexu větší penis?

Čím více budete mít sexu, tím větší bude váš penis, tvrdí vědci! Za jak dlouho vám začne růst?

Nohy za hlavukdyž žena leží na zádech a dá si nohy téměř za hlavu, tak se v ní muž dostane velmi hluboko. Vyžaduje to ale velkou ohebnost jeho partnerky a menší penis, jinak ho chuděra cítí až v žaludku.

Drsný pejsek poloha zezadu je velmi živočišná a muže vzrušuje. Spousta žena se však v ní necítí komfortně, protože mají (zbytečně) pocit ponížení.

Nohy do prakuopět je potřeba značná gymnastická průprava. Žena leží na záda a natažené nohy roztáhne do stran. Muž klečí nad ní a celou akci má tak naservírovanou jak na stříbrném podnose. Pro ženu to tak pohodlné není, protože jí za prvé praskají třísla a za druhé jí muž nestimuluje klitoris.

Obrácený koníček – žena na muži rajtuje nahoře, ale jednoduše se otočí, takže je zády k němu. Muž má tak výhled na její zadeček, ale žena pouze na jeho chodila. Což ji moc nerajcuje. Navíc je pro ni často důležité souznění s partnerem a pohled do očí. Tady má souznění pouze s jeho chlupatýma nohama.

69 - Na první pohled vypadá 69 tak lákavě. Orální sex přece každý milujeme. Tak proč si ho neudělat vzájemně. Realita je ale jiná. Většinou to je nepohodlné. A to ať už je žena na vás nebo pod vámi. Buďto ji dusíte penisem a nebo si jednoduše nemůže užít slast, kterou jí právě děláte.

Jaký je ideální počet sexuálních partnerů?

ODHALENO: Tohle je ideální počet sexuálních partnerů. Kterým číslem už svou holku naštvete?

Co máte na ženách nejradši vy?

10 sexy věcí, které chce každý kluk od své přítelkyně

Článek je zařazen v: muži , Ženy , sexuální polohy , Sex