návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Vztahy na dálku jsou náročné, fungovat ale můžou. Co dělat, aby vydržely co nejdéle?

Vztahy na dálku jsou složité hlavně v tom, že nemůžete komunikovat napřímo. Do vašeho vztahu se tak může vkrást spousta nepochopení.
Vydáno: 02.06.2020, sis
vztahy mobil
Autor: istockphoto vztahy mobil

Vztahy na dálku sice mohou být složité, nicméně v dnešní době komunikačních technologií není zase tak nemožné je udržovat. Navíc mají pro lidi i celou řadu výhod – lidé, kteří se vidí méně, se totiž často méně hádají, necítí se tak omezovaní jako lidé v běžném vztahu, kteří se vídají několikrát do týdne, a předpokládá se, že by si čas měli na partnera udělat. Navíc obvykle vztahy na dálku vydrží o něco déle, což je dané tím, že se nevidí tolik.

Existuje několik rad, co dělat pro to, aby vztah na dálku vydržel co nejdéle. Na předním místě je samozřejmě komunikace, která může být na dálku o něco obtížnější, než když se s člověkem vidíte osobně. Nejlepší je podle odborníků napsat si předem, o čem chcete s druhým mluvit. Toho pak můžete využít při videohovoru.

Dalším tipem je nezapomínat na vlastní život – je sice hezké plánovat každý volný víkend s partnerem, ale můžete snadno sklouznout k tomu, že si neuděláte ani jeden volný den čas na sebe. Problémy ve vztahu se snažte řešit pokud možno hned, nečekejte s tím na setkání. To byste se pak osobně mohli jenom hádat. Snažte se všechny konflikty řešit tehdy, když nastanou. A poslední nejdůležitější radou je nesledovat každý krok svého partnera… I když nevíte, co zrovna dělá, tak to neznamená, že hned třeba podvádí a podobně. Nechte druhému volnost a nezjišťujte detaily o každém jeho kroku.

Znamení Střelce

Co si myslí Střelec o ostatních znameních zvěrokruhu?

Článek je zařazen v: vztahy , vztah na dálku

reklama