návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Kokainový Charlie Sheen slaví narozeniny! Jak herec vypadal, když byl úplně na dně?

Jak šel čas s hercem Charlie Sheenem?
Vydáno: 02.09.2018
Charlie Sheen slavní 53. narozeniny 2
Charlie Sheen slavní 53. narozeniny 2 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americký herec Charlie Sheen v pondělí oslaví 53. narozeniny, a tak je na čase zavzpomínat na jeho nejpamátnější okamžiky. A ne, teď tím nemyslíme jeho několik skvělých filmových a televizních rolí, spíše máme na mysli historky, jak jednou dorazil na pohotovost s kýlou poté, co s prostitutkami a pornohvězdami bral třicet šest hodin v kuse kokain, nebo jak pod vlivem omylem střelil svoji tehdejší snoubenku Kelly Preson do ruky, po čemž se s ním rozešla.

Tyhle momenty totiž Charlieho zapsaly do dějin jako jednu z nejsvéráznějších hollywoodských hvězd, zároveň mu však pohřbily celkem slibně rozjetou kariéru. Dnes už totiž filmové nabídky zdaleka nechodí tak často, jak by si asi býval přál, a jeho milionová finanční rezerva se tak po letech šňupání a spaní s desítkami lehkých žen začíná podezřele zužovat. Ale hej, stejně ti přejeme všechno nejlepší, chlape!

Článek je zařazen v: Charlie Sheen , herec , kokain , drogy , proměna