návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Lenka Láskorádová? Kamarádka Harryho Pottera vyrostla v tuto blonďatou sexbombu!

Všichni ji známe jako potrhlou mladou čarodějku. Dnes je ovšem už její představitelka dospělou ženou. A zatraceně krásnou.
Vydáno: 24.03.2018
Lenka Láskorádová z Harry Pottera
Autor: Warner Bros. Lenka Láskorádová z Harry Pottera

Irka Evanna Lynch je další z řad hereček, jež jsou v podstatě hvězdou jedné slavné role. Všichni si ji totiž pamatujeme jenom jako potrhlou Lenkou Láskorádovou z kouzelnické série o Harry Potterovi. Kdekdo jejím průpovídkám mnohdy nerozuměl, ale i přesto se na ni Harry, Hermiona nebo Ron mohli vždycky spolehnout. A jelikož už od konce slavných filmů uplynula slušná doba, její představitelka se samozřejmě pekelně změnila.

26letá Evanna pak vyrostla v půvabnou blondýnku s opravdu výraznýma očima, která není šedé myšce z filmů příliš podobná. Ze zakřiknuté holčičky zkrátka vyrostla sexy dáma, které se chlapi nejspíš už nevyhýbají tolik jako ve slavných filmech. Sama herečka ovšem dělá všechno pro to, aby se od slavné filmové série odstřihla a chce se prosadit i v jiných rolích. To se jí ovšem zatím příliš nedaří. Evanna sice stále aktivně hraje ve filmech, seriálech i v divadle, na další úspěch ale stále trpělivě čeká.

Severus Snape

Nová teorie z Harryho Pottera totálně mění, co si fanoušci mysleli o Snapeovi! Kým byl ve skutečnosti oblíbený učitel?

Emma Watson má nového chlapa

FOTO: Kráska Emma Watson odhalila svého nového přítele! Podívejte se, jaký borec sbalil Hermionu z Harryho Pottera

Článek je zařazen v: Harry Potter , proměna , Lenka Láskorádová , Evanna Lynch , herečky

reklama