Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sex a vztahy

Máte malý penis? 10 sexuální poloh, které vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým kašpárkem!

Chcete, abyste si vy a vaše partnerka užili sex i s menším nádobíčkem? Zde máte 10 zaručených tipů!
Vydáno: 28.03.2017
Tipy na sex s malým penisem

Máte obavy z toho, že je vaše nádobíčko až příliš malé a nedokážete holku pořádně uspokojit? Tak na to můžete nyní zapomenout. Známá věta, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, totiž svým způsobem skutečně platí.

Existují totiž sexuální polohy, u nichž velikost penisu nehraje příliš velkou roli, a vy při nich můžete uspokojit partnerku při jakýchkoliv rozměrech vašeho nádobíčka. Takže je koukejte praktikovat co nejčastěji.

Jak je to tedy s velikostí penisu?

Má velikost chodidla vliv na délku penisu? Konečně víme pravdu!

Obrácená kovbojka – Poloha, při níž na vás sedí dívka otočená zády k vám. Sama si při ní zvolí rychlost a má vaše mužství plně pod kontrolou. Vy se zase na oplátku můžete dívat na její půvabné křivky.

Zachumlaný andělíček – Poloha, při které je pár na boku a muž do své partnerky proniká zezadu. Při jedné z nejintimnějších pozic se zužuje vaginální kanál a ona si tak užije váš penis plnými doušky.

Lotosový květ – Muž sedí se zkříženými nohami a jeho partnerka na něm. Doporučuje se ale víc varianta vleže, při níž se opět zúží vaginální kanálek a žena váš penis pocítí naplno.

Skloněný tygr – Partnerka leží na partnerovi obráceně na partnerovi. Do této pozice se často přechází z obrácené kovbojky. Žena má plnou kontrolu, a tak si může sex stimulovat, jak jí to bude nejvíce vyhovovat.

Na pejska – Klasická poloha zezadu, při níž máte naopak plnou podporu vy. Máte tak příležitost hrát si s jejím bodem G či klitorisem a navíc se pořádně rozdivočet.

Zezadu – Na rozdíl od polohy “na pejska“ se přitisknete blíže k partnerce.  Můžete tak stimulovat její klitoris.

Klouzající dívka – Dívka na vás leží, většinou se k pozici přichází z polohy na koníčka. Můžete ji držet za boky a hýbat s její pánví.

Nirvána – Poloha velmi podobná klasickému misionáři, jen má žena nejlépe natažené ruce nebo se naplno drží kraje postele. Umožňuje větší dráždění klitorisu.

Kříž – Žena leží na zádech s jednou nohou pokrčenou ve vzduchu, muž před dní přiklekne a vstoupí do ní. Máte příležitost uspokojit její bod G.

Orel – Žena má nohy natažené ve vzduchu a muž do ní vkleče proniká.

Článek

Na co dávat pozor? Foto:

Toto je 5 znaků, že váš penis není v pohodě! Na co byste měli dávat pozor, aby byla vaše chlouba zdravá?

Na svoje nádobíčko si musíte dávat pozor. Následující věci se totiž mohou stát a rozhodně nebudou příjemné.

Článek

erotogenní zóny můžu Foto:

Tohle je 5 erotogenních zón mužů. Nesahejte mu jen na penis!

Zapomeň na penis. Přinášíme vám pět erotogenních zón, které ho rozpálí, aniž bys mu přitom musela sáhnout do rozkroku. Jaké to jsou?

Reklama
Článek je zařazen v: malý penis, sexuální polohy, Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama