návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Dívka si o měsíc spletla datum svého pracovního pohovoru. Její vtipné e-maily teď baví celý internet

Už se vám někdy stalo něco podobného?
Vydáno: 24.01.2019
Pracovní pohovor s Microsoftem 1
Autor: twitter.com Pracovní pohovor s Microsoftem 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Splést si datum nebo čas důležitého pohovoru nebo schůzky není nic neobvyklého. Většinou lidé zaspí, spletou si den, hodinu nebo místo konání. V případě 21leté studentky Laury MacLeanové to ale bylo přece jen o něco extrémnější – na schůzku totiž „přišla“ o měsíc dřív!

Její pohovor se společností Microsoft se měl konat přes Skype a byl naplánován na 18. února 2019. Laura byla podle svých slov velice nervózní, snažila se si vše nastudovat, ráno vstala o hodiny dříve, aby si uvařila snídani, udělala si vlasy a make-up a vybrala si nějaké pěkné oblečení. Pohovor měl začít v 11 hodin dopoledne, v 11.15 se jí ale stále nikdo neozýval a ona tak začala být nervózní. Tak začala docela vtipná e-mailová konverzace, na jejímž konci zjistíte, že si Laura jednoduše spletla leden s únorem. Když pak celé vlákno sdílela na Twitter, lidé se jí nicméně zastali a začali vyprávět ostatním o svých vlastních zážitcích. Pročíst si to můžete v následující galerii:

Článek je zařazen v: dívka , internet , pracovní pohovor , Microsoft , Skype , měsíc