návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Přítel daroval svojí holce dort za to, že už se před ním nestydí dělat tuhle věc! Uhádnete, co to je?

Jak se říká, v každém vztahu jsou důležité a podstatné mezníky. Proto se rozhodl partner obdarovat svojí přítelkyni za to, že překonala svůj stud.
Vydáno: 20.05.2020, sis
Holka dostala odměnu za prdění 1
Autor: profimedia.cz Holka dostala odměnu za prdění 1

Trvalo to tři roky, než se konečně přestala přítelkyně 24letého Ryana stydět natolik, aby si před ním troufla uprdnout. To jste určitě nečekali. Pro tenhle pár jde ale o důležitý, ač vtipný mezník, a proto se rozhodl Ryan darovat svojí přítelkyni za překonání studu dort s trefným nápisem. Právě v něm jí děkuje za to, že už před ním prdí o sto šest.

Nebylo to ale tak úplně dobrovolné – měsíc před jejich tříletým výročím mu totiž jeho 21letá přítelkyně Kaylie řekla, že jestli před ním kdy pustí vítr, tak jí musí koupit sladkou pochoutku. Možná tedy tak trochu podváděla. Nevíme, jestli náhodou neprděla schválně! Tvarohový dort jí udělal určitě ohromnou radost – možná si při pohledu na něj vzpomněla na moment, kdy prd vypustila. Necháme to na vaší představivosti.

Kaylie byla v tomhle ohledu extrémně slušná a styděla se před partnerem něco takového dělat, proto ji prý musel dlouho ujišťovat, že je to naprosto v pořádku.

Článek je zařazen v: prdění , dort , prdy , odměna za prdění

reklama