reklama

reklama

Milijana Bogdanovic a Milojko Bozic  3
Autor: CEN/IG/LadBible Milijana Bogdanovic a Milojko Bozic 3

GALERIE: 21letá zlatokopka podvedla 74letého manžela s jiným důchodcem přímo před kamerami. Nic nechutnější tento týden neuvidíte

Publikováno: 06.11.2019
Tohle bude určitě další láska až za hrob…

reklama

Pamatujete si na poněkud netradiční pár ze srbské reality show Parovi (v překladu páry, pozn. red.), o kterém jsme již dříve psali? Čtyřiasedmdesátiletý Milojko Bozic a jeho o 54 let mladší přítelkyně Milijana Bogdanovic se vzali začátkem tohoto roku.

Ale teď přichází ta zajímavější část. Mladičká Milijana údajně podváděla svého muže s jiným postarším mužem, opět v televizní reality show. Podle dostupných informací s druhým mužem dováděla, když vedle ní spal její manžel. 

Na fotografiích z této televizní show uvidíte Milijanu, jak líbá 60letého Nemanja Stamatovice Zabaca, kterému sedí na klíně a na dalších spolu leží v posteli. V předchozí sérii reality show také přiznala, že měla orální sex s dalším soutěžícím poté, co Milojko vypadl. „Byli jsme spolu intimně, ale neměli jsme spolu sex. Uspokojila jsem ho ústy a on udělal to samé mně. Dotýkali jsme se a mazlili,“ řekla Milijana.

A jak na všechno teď reagoval její manžel? „Hraje si se mnou a dělá ze mě hlupáka. Tohle ale není hra, to je skutečné,“ okomentoval její chování Milojko. Jak tohle dopadne? No sami jsme na to zvědaví…

reklama