návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Dívka zhubla 25 kg poté, co se její přítel vyspal s jinou holkou. Pak mu přichystala krutou pomstu

Dívka se rozhodla svému bývalému drsně pomstít.
Vydáno: 20.12.2018
Dívka se pomstila příteli, který ji zahnul 4
Dívka se pomstila příteli, který ji zahnul 4 Autor: twitter.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není nic lepšího než pomsta servírovaná za studena. Vezměte si Shanai Martin, její přítel ji podvedl a ona se s ním rozešla. Zlomené srdíčko a narušená důvěra se ale hojí dlouho, dobrou motivací k tomu zapomenout na špatný vztah ale může být třeba ta pomsta.

Shanai trpí psychickou poruchou po sebevraždě jejího otce, její psychiku tak nevěra a rozchod dosti pošramotily – jedinou dobrou věcí, na kterou Shanai mohla myslet, bylo její vlastní zdraví. Rozhodla se proto začít cvičit, a světe div se, po pár měsících zhubla 25 kilo a cítila se skvěle.

O devět měsíců později na Twitteru sdílela fotku, jakou proměnou si prošla a kvůli čemu – ten tweet nasbíral přes 120 tisíc lajků a 15 tisíc sdílení. Netřeba dodávat, že to teď Shanai děsně sekne a její přítel si nejspíš pěkně škrábe hlavu nad tím, jak mohl takové holce ublížit. Holt, smůla.

Článek je zařazen v: dívka , zhubla , nevěra , důvěra , vztah , pomsta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama