návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Výstřední pár, který vypadá jako z hororu a bojí se ho celý internet! Potkali jste někdy na ulici něco děsivějšího?

Jak už jsme již několikrát avizovali, módní průmysl skutečně nemá žádné hranice. Tenhle bizarní pár je toho jasným důkazem, protože se svým příšerně strašidelným a podivným stylem se dostali až do Vogue.
Vydáno: 07.05.2019
matieresfecales 4
Autor: Instagram/matieresfecales matieresfecales 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dnešní době se nosí odlišnost a pokud se jakýmkoliv způsobem vymykáte tomu, co je normální, budete s největší pravděpodobností slavit úspěch. A to se netýká pouze oblečení nebo stylu, v takové gastronomii to platí také. Tito lidé se toho rozhodně nebáli. Svůj osobitý styl propagují na Instagramu, kde je najdete pod názvem @matieresfecales. Sleduje je přes 479 tisíc lidí.

A kdo že jsou tihle dva? Hannah Rose Dalton (23) a Steven Raj Bhaskaran (26) jsou oba původem z Kanady, poznali se na módní škole v Montrealu. Kromě designu se věnují také hudbě, no při pohledu na ně jasně pochopíte, že se jedná o umělce se vším všudy. Podivností u nich najdete opravdu hodně. Jejich vzhled většinu lidí na ulici šokuje. Hodně z nich jim vyjádří obdiv, ale najdou se i tací, kteří je považují za ďábly.

Pokud tě jejich osobitý styl zaujal, můžeš si pořídit pár unikátních kousků na jejich stránce depop.com, kde kromě různých doplňků můžeš narazit také na šaty, mikiny nebo děsivé boty, které vypadají jako lidská noha na podpatku.

Článek je zařazen v: móda , šílené , kuriozity , horor , Hannah Rose Dalton , Steven Raj Bhaskaran