návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Zapomeňte na Messiho a Ronalda! Nejbohatším fotbalistou světa je tenhle týpek, kterého vůbec neznáte!

O tomhle fotbalistovi jste pravděpodobně nikdy neslyšeli.
Vydáno: 07.01.2018
Kdo je nejdražším fotbalistou světa?
Autor: Instagram.com Kdo je nejdražším fotbalistou světa?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdybyste měli hádat, kdo je nejbohatším fotbalovým hráčem na světě, asi byste řekli někoho, jako je Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo. Není jím ale ani jeden z těchto hráčů. Je jím 19letý hráč rezervy klubu Leicester City.

Majetek Faiqa Bolkiaha se odhaduje na 20 miliard dolarů, což je v přepočtu nějakých 420 miliard korun. A přestože jsou fotbalisté známí enormními platy a částkami, za které si je kluby pořizují, to není ten hlavní důvod, proč je Faiq tak bohatý. Mimo toho, že je fotbalistou, je totiž zároveň i synovcem sultána Bruneje Hassanala Bolkiaha.

Brunej je sultanát s bohatou zásobou ropy, který se rozkládá na ostrově Borneo a patří k jedněm z nejbohatších zemí světa. Rodina mladého fotbalista je dokonce tak bohatá, že když otec Faiqa slavil padesáté narozeniny, objednal si soukromý koncert Michaela Jacksona, za který zaplatil v přepočtu asi 360 milionů korun. Tomu se říká oslava!

Článek je zařazen v: fotbalista , peníze , Cristiano Ronaldo , Lionel Messi , klub , Anglie