Virály

2. listopadu 2018 16:39

redakce Prima Lajk

Matka sdílela fotku své dcery, která skončila kvůli šikaně v nemocnici. Z jejího příběhu vám půjdou slzy do očí

Dojemnou fotku holčičky z nemocnice sdílela její maminka Carrie Golledge z Tivertonu na Facebook, kde měla tisíce sdílení. Její malou dcerku dohnala na nemocniční lůžko šikana.

Za tohle může šikana. Tady leží moje šestiletá dcera hospitalizovaná kvůli šikanování. Moje dítě s tak laskavým srdcem, že navzdory tomu, že je nemocné, nechce, aby se někdo dostal do potíží.

Moje holčička, která přestala jíst, plakala dokud neusnula, měla tak strašnou úzkost, že je jí špatně dvacetkrát za hodinu během noci. To je moje dítě, jejíž nejlepší kamarádka ji emocionálně zneužívala tak dlouho, dokud si moje dcera nemyslela, že je to normální.

Dítě, kterému řekli ve škole, že ona by měla být ta, co se má stydět a zavřeli za ní dveře. Dítě, které škola natolik zklamala, že jsme ji museli přesunout do jiné školy. Je jednou z příliš mnoha, kteří tím procházejí. Zhroucená a zmanipulovaná lidmi, kteří by ji měli ve škole chránit, když byla v jejich péči.

Je to dítě, které nechce, aby se to stalo někomu jinému a příběh, který sdílíme, ale je jedním z mnoha. Z příliš mnoha.

Příspěvek byl 180 tisíckrát sdílen a sklidil 152 tisíc reakcí. Holčička se přestěhovala do jiné školy a daří se jí lépe.

Podobné články


Přečtěte si také