návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Matka sdílela fotku své dcery, která skončila kvůli šikaně v nemocnici. Z jejího příběhu vám půjdou slzy do očí

Dojemnou fotku holčičky z nemocnice sdílela její maminka Carrie Golledge z Tivertonu na Facebook, kde měla tisíce sdílení. Její malou dcerku dohnala na nemocniční lůžko šikana.
Vydáno: 02.11.2018
Šikanovaná holčička
Šikanovaná holčička Autor: Facebook/Carrie Golledge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za tohle může šikana. Tady leží moje šestiletá dcera hospitalizovaná kvůli šikanování. Moje dítě s tak laskavým srdcem, že navzdory tomu, že je nemocné, nechce, aby se někdo dostal do potíží.

Moje holčička, která přestala jíst, plakala dokud neusnula, měla tak strašnou úzkost, že je jí špatně dvacetkrát za hodinu během noci. To je moje dítě, jejíž nejlepší kamarádka ji emocionálně zneužívala tak dlouho, dokud si moje dcera nemyslela, že je to normální.

Dítě, kterému řekli ve škole, že ona by měla být ta, co se má stydět a zavřeli za ní dveře. Dítě, které škola natolik zklamala, že jsme ji museli přesunout do jiné školy. Je jednou z příliš mnoha, kteří tím procházejí. Zhroucená a zmanipulovaná lidmi, kteří by ji měli ve škole chránit, když byla v jejich péči.

Šikanovaná holčička_dort
Šikanovaná holčička_dort
Facebook.com/Glitter and Glow - Entertainment Company

Je to dítě, které nechce, aby se to stalo někomu jinému a příběh, který sdílíme, ale je jedním z mnoha. Z příliš mnoha.

Příspěvek byl 180 tisíckrát sdílen a sklidil 152 tisíc reakcí. Holčička se přestěhovala do jiné školy a daří se jí lépe.

Nontobeko Mbuyazi

Kvůli barvě pleti dívku šikanovali! Dnes svým vzhledem vydělává pořádný balík

Článek je zařazen v: šikana , hyberšikana , holčička , šikanovaná , dojemný příběh , drsný příběh