návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Majitel klubu spustil rychlé občerstvení se striptérkami. K jídlu dostanete tanec u tyče

Je libo něco rychlého k snědku a tanec u tyče k tomu?
Vydáno: 03.05.2020, rd
Drive-thru se striptérkami 1
Autor: youtube.com Drive-thru se striptérkami 1

Lidé byli odjakživa vynalézaví, krásně se to ukazuje zejména nyní, v době pandemie. S příchodem koronaviru ve Státech byly nuceny města uzavřít nejen tradiční obchody a podniky, ale i noční kluby a bary, ve kterých se konala o něco dospělejší zábava. A jelikož peníze se vydělávat musí a striptérky by mohly bez práce začít tropit kdejaké hlouposti, rozhodl se majitel jistého klubu ve státě Oregon spustit zcela nový obchodní model.

Rozjel Drive-Thru s tanečnicemi u tyče. Aby přitom dodržel veškerá bezpečnostní a zdravotní opatření, postavil kvůli tomu obří parkoviště se stanem, pódii, a mobilní kuchyní, takže si lidé mohou zajet na něco k jídlu, a u toho se pokochat krásnými ženami kroutícími se u tyče. Tak nějak nás nenapadá, co víc si vlastně přát. Jak to vypadá se můžete mrknout níže:

Článek je zařazen v: striptýz , klun , klub , striptérky , jídlo , drive-thru

reklama