Český tiktoker nastoupil do vězení.
Autor: Tiktok.com/hokejka_94 Český tiktoker nastoupil do vězení.

VIDEO: Známý český tiktoker nastoupil do vězení! Co dojemného mu vzkázala Shopaholicadel?

MilanR. Publikováno: 18.01.2023
Jeden z influencerů, který se dostal do internetového povědmí díky svým hádkám s Shopaholicadel, je od úterý za mřížemi. Co proboha udělal?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Karel Vencovský alias Hokejka 94 patří mezi osobnosti, které se snaží prosadit na TikToku. Jak už jeho přezdívka napovídá, věnuje se ve svých videích zejména sportu v čele s hokejem, i když mezi tiktokerskými fanoušky je známý něčím úplně jiným. V minulosti totiž zveřejnil své soukromé zprávy s Shopaholicadel, v nichž mluví o hádce s přítelem Davidem. Adéla mu od té doby nemohla přijít na jméno a nenechala na něm na sociálních sítích nit suchou. Jenže na první pohled hezky rozjetá tiktokerská dráha se nyní Vencovskému zasekne. 28letý tiktoker totiž v úterý nastoupil k šoku svých fanoušků do vězení.

Nečekanou událost prozradil Hokejka svým fanouškům před pár dny během živého vysílání na TikToku. Zde pak přiznal, že se za mříže dostal kvůli nesplacené půjčce fyzické osobě. Peníze si pak podle informací webu Antiyoutuber.cz už půjčil s vědomím, že částku nikdy nesplatí. Hokejka pak argumentuje tím, že si peníze půjčil pro dobrou věc – konkrétně na zaplacení léčby jeho otce, který bojoval s rakovinou a jehož stav se od té doby zlepšil.

Sám tiktoker ovšem ví, že udělal blbost a v živém vysílání zpytoval svědomí. „Nejsem špatný člověk, vy to všichni víte, jenom jsem to celý hrozně pokazil,“ řekl Vencovský. Během úterý pak bylo na jeho tiktokerském kanále sdíleno video z jeho nástupu do vězení. Za mřížemi si podle všeho posedí 12 měsíců.

 

@hokejka_94 Vězení, 12 měsíců. #criminal #hokejka @stano.adkins @janinkapro @proky666 @bejbyquienn @sabca4 budeme tu s Tebou ! Účet nyní spravuje @⚽️kopačka_96⚽️ #fyp #repost #thankyou #viral ♬ Criminal - Britney Spears

 

Jeho živého streamu se pak zúčastnila i jeho rivalka Shopaholicadel, kterou slova o vězení upřímně šokovala a odmítala uvěřit tomu, že musí Hokejka nastoupit do vězení. Následně se mu youtuberka omluvila za všechny špatnosti a zdá se, že mezi nimi došlo k jistému usmíření. „Chci se ti omluvit za hnusné věci, který jsem o tobě řekla, já jsem to tak nemyslela. Neumím si představit, že jdeš do vězení,“ řekla šokovaná Shopaholicadel. Jenže ona i jeho fanoušci si budou na jeho návrat na svobodu nyní nějaký čas počkat.

Koho bude Shopaholicadel volit?

Youtuberka Shopaholicadel přiznala, koho bude volit za prezidenta. Jejímu divnému důvodu se lidé smějí

Shopaholicadel o sexu.

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel promluvila o svém sexuálním životě! Čím ji přítel tolik uspokojuje?

reklama