Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Manželé chtěli mít dítě. Když se snažili o umělé oplodnění, zjistili ale něco děsivého!

Místo očekávaného potomka zjistili něco, co jim navždy změnilo život a nejspíš i zničilo vztah!
Vydáno: 15.04.2017
Zamilovaný pár čekal šok.

Neuvěřitelný případ se stal v americkém Mississippi, kde se šťastný manželský pár snažil mít děťátko. Otěhotnět přirozenou cestou se jim ale nedařilo, a tak zašli na příslušnou kliniku, kde mělo dojít k umělému oplodnění. Když ovšem jejich lékař udělal potřebné testy, došel k nečekanému zjištění. Zjistil totiž, že manželé jsou ve skutečnosti identická dvojčata!

Nepřehnali to?

GALERIE: Tohle je nejsprostší svatební fotka všech dob! Novomanželé na ní dělají orální sex! Líbí se vám?

Doktor si nejdříve myslel, že se kvůli podobné DNA jedná jen o blízké příbuzné, po dalším bádání ale zjistil šokující pravdu. Když poté řekl páru nečekanou informaci, manželé se ihned rozesmáli a mysleli si, že si z nich dělá legraci. Oni totiž neměli o svém příbuzenském vztahu vůbec tušení! Muž připustil, že si všímali různých podobností na svém obličeji a jejich blízcí často poukazovali i na jejich stejné datum narození. Oba to ale považovali za shodu okolností a nevěnovali těmto znakům žádnou pozornost.

Jak je ovšem něco takého vůbec možné? Jejich biologičtí rodiče totiž zemřeli při dopravní nehodě v době, kdy oba byly ještě nemluvňata. Ihned tak byli dáni k adopci, kde se jich ujalii dvě odlišné rodiny. Ani jedna z nich prý přitom nevěděla, že jejich adoptované děťátko pochází z dvojčat. Zní to jak příběh z béčkového filmu, ale je to skutečně pravda. Dvojice, jejíž jména nebyla kvůli choulostivé situaci zveřejněna, je tak rázem na dně. Místo miminka aktuálně přemýšlí o budoucnosti svého vztahu. Doktor je pak rád, že se na krutou pravdu stihlo přijít včas a v jejich případě nedošlo k početí.

Zázrak medicíny?

Dítě se narodilo “bez mozku“. Když mu lékaři udělali po 3 letech vyšetření, nevěřili vlastním očím!

Tohle je nejtlustší mimiko na světě!

Tohle je nejtlustší mimino na světě! V osmi měsících váží stejně jako čtyřleté dítě!

Článek je zařazen v: dvojčata, umělé oplodnění, Šok, manželé
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama