Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Hvězda Avengers je ve Varech! Známý herec dorazil na festival s nečekaným zraněním!

Jeremy Renner si přiletěl užít závěr karlovarského festivalu.
Vydáno: 07.07.2017
Jeremy Renner přijel do Varů

Jeremy Renner (46) má za sebou desítky rolí, tou nejznámější ale jistě bude hrdina Hawkeye z Avengers. Dříve divadelní herec se však objevil například i v seriálu Dr. House, zahrál si po boku Toma Cruise v Mission Impossible, anebo čerstvě v drsném kriminálním thrilleru Wind River vedle herečky Elizabeth Olson.

Karel Roden ve festivalové novince Křižáček (2017)

GALERIE: Nejznámější český herec současnosti Karel Roden přijel do Varů posmutnělý. Herce trápil jeho vlastní výkon! Co se stalo?

A právě s tímto filmem přijel nadchnout diváky do Varů. Snímek od scenáristy Taylora Sheridena (Sicario, Hell or High Water) vypráví o agentce FBI, která přicestuje do zasněženého Wyomingu, aby vyšetřila vraždu mladé indiánky. Při tom ji bude pomáhat stopař Cory Lambert, kterého zde právě ztvárnil Jeremy Renner.

Snímek zatím sbírá nadšené ohlasy a vypadá to, že s ním americký herec ve Varech sklidí obří úspěch. Herec se bude v sobotu účastnit také závěrečného ceremoniálu, kde obdrží cenu prezidenta festivalu.

Článek je zařazen v: Karlovy Vary, cena, festival, herec, Jeremy Renner, Avengers, Hawkeye
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama