Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Víte, jak ve skutečnosti vypadá zpěvačka Sia? Za šílenou parukou se skrývá tato půvabná kráska

Bez své osobité image nedá prakticky ani ránu. Jak ale pod svými jedinečnými vlasy zpěvačka opravdu vypadá?
Vydáno: 13.07.2017
Jak vypadá zpěvačka doopravdy?

Australanka Sia patří mezi nejúspěšnější zpěvačky i textařky současnosti. Kromě řady megahitů je však známá také svou jedinečnou image. Na veřejnosti se totiž většinou objevuje pouze v šílených parukách, v nichž jí přes ofinu není prakticky vidět do obličeje. Svou osobitou vizáž pak ještě ráda doplní neméně šílenou pokrývkou hlavy. Její skutečnou tvář proto zvídaví fotografové zaznamenají jen velmi zřídka.

Jak šel čas se známými zpěvačkami?

GALERIE: Takhle se změnily hudební hvězdy od roku 2007! Jak vypadala před deseti lety Adele, Beyoncé, nebo Taylor Swift?

Jenže i ona občas udělá výjimku a přeci jen celému světu odhalí, jak ve skutečnosti vypadá. A nutno říct, že bez obrovské paruky byste ji rozhodně nepoznali. V poslední době navíc přeci jen prošla menší proměnou. Zpěvačka, kterou mnozí nezařazovali mezi největší pěvecké krasavice, totiž jakoby se o sebe začal mnohem více starat. Na fotkách z jara toho roku jí to tak opravdu sluší. Svou krásnou tvář už za ofinami rozhodně skrývat nemusí. Jak se vám pravá tvář slavné zpěvačky líbí?

Jak vypadá dětská hvězda dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá malý Ben z Přátel? Z Rossova syna vyrostl tenhle sexy fešák

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá chytrák Finch z Prciček! Z hubeňoura se proměnil v tohoto sexy frajera!

Článek je zařazen v: proměna, Sia, bez paruky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama