Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Skandál! Čeští youtubeři chtěli přespat v obchodě IKEA, ale chytla je policie! Jaký trest je čeká?

Snaha o rádoby vtipnou výzvu skončila fiaskem. Jak se na jejich kousek tvářila policie?
Vydáno: 19.04.2017
Youtubeři přespali v oblíbeném obchodě.

Youtubeři Pimps jsou internetoví vtipálkové, kteří točí výhradně pranky a challenge. Před pár měsíci se proslavili virálním hitem, v němž chtěli s prostitutkou hrát Dostihy a sázky. A nyní přicházejí s dalším šíleným kouskem, který se už stává velkým hitem internetu. Povedená dvojka se nyní rozhodla přespat v oblíbeném obchodě IKEA, kde si hodlali nejspíše ustlat na jedné z pohodlných postelí.

Prank s prostitutkou se brutálně nepovedl

VIDEO: Šok! Youtubeři si chtěli vystřelit z prostitutky. Její pasák je ale brutálně zmlátil baseballovou pálkou! Co se jim stalo?

Jenže jejich plán nevyšel zrovna podle plánu. V průběhu noci je totiž v obchodě načapala ochranka, která je ihned předala přivolané policii. I tak ale mají hoši nejspíš docela kliku. Setkání s policisty totiž proběhlo podle nich naprosto v pohodě a zřejmě je žádné zásadní opletačky se zákonem nečekají. Pouze zástupci obchodu jim vyhrožovali žalobou, pokud bude video zveřejněno s jejich tvářemi. Tomu se ovšem Pimps logicky vyvarovali a jejich šílený pokus se opravdu stává virálním hitem.

 

Tohle myslí vážně?

Šok! Trapný prank známých youtuberů skončil infarktem a poté smrtí! Proč to proboha udělali?

Článek je zařazen v: policie, ikea, prank, Pimps, přespání
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama