TopStar

27. prosince 2018 09:35

Kate Middleton dala princezně Charlotte rozkošnou přezdívku!

Těsně před Vánocemi se v Norfolku po obchodních centrech procházela Kate Middleton společně se svými ratolestmi princem Georgem a princeznou Charlotte. Vévodkyně se velmi úspěšně vloudila do davu a téměř nikdo si jí nevšiml. Pár svědků, kteří královskou rodinku poznali, však novinářům prozradili, jak Kate s dítky mluvila, a jak je oslovovala.

Jedna z nakupujících dam si Kate všimla a rozhodla se tiše naslouchat, jak vévodkyně se svými dětmi mluví. A prý to bylo velmi vřelé a rozkošné. Princezna Charlotte si totiž sedla na podlahu a nechtěla se za žádnou cenu zvednout, tak Kate pronesla: ‚‚Šup, vstávej, maličká.‘‘ A nebylo to jen tak. Je známo, že právě přezdívka ‚‚maličká‘‘ je jednou z nejoblíbenějších v rodině prince Williama a Kate.

Lze předpokládat, že žena a starší děti prince Williama vybírali dárky pro své prarodiče a příbuzné. Královna Alžběta II. a celá její rodina oslavuje Vánoce každoročně v Sandringhamu a tradicí je, že si dávají navzájem finančně přijatelné a vtipné dary.

Letos se spekulovalo a už to vypadalo, že celá rodina na přání chotě prince Harryho Meghan Markle pohromadě nebude. Všechny proto překvapilo, když se 24. prosince princ William s bratrem setkal a po boku svých nejdražších dam si vyrazili na procházku. Zda ovšem byli skutečně šťastni či šlo o pouhou hru před médii, to nechť zůstane za zavřenými dveřmi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také