Sex a vztahy

27. června 2016 11:17

Tereza Javorová

TUHLE NEBERTE: 10 znamení, podle kterých poznáte, že holka bude ŠPATNÁ v posteli

Někdy holka vypadá, že bude opravdovou sexuální bohyní, ale ve skutečnosti to je strašný průšvih. Nenechte se oklamat! Podle čeho dopředu poznáte, že bude špatná v posteli?

1. Neumí tancovat - když se holka neumí hýbat a sexy se houpat v bocích, tak těžko pak bude ohebná a hbitá v posteli. Čím svůdněji se umí vlnit, tím lepší bude!

2. Je úzkoprsá - a upjatá. Takovýhle studený čumák v poteli nechcete! Připadal byste si jako s voskovou figurínou.

3. Neumí se vyjadřovat - čím lépší má komunikační schopnosti, tím více bude obratná i při sexu. Pozor, nerovná se to ukecanosti. Když se ale neumí vymáčknout, co měla včera k obědu, těžko si pak při sexu řekne, jak se jí to líbí.

4. Je urážlivá - s hádavou a věčně ublíženou holkou si to v posteli neužijete. Budete neustále ve stresu, jestli jí zas něco nepřelétlo přes nos.

5. Neumí se odvázat - neumí si užívat života, nahlas se zasmát a být tak trochu bláznivá. S tou bude v posteli nuda!

6. Obléká se až moc vyzývavě - je vidět, že to chce až moc. Nenechává prostor pro fantazii a není rafinovaná. Vypadá jako prostitutka, ale v reálu v posteli nic nepředvede. Všechno, co mohla nabídnout, vám už ukázala.

7. Není seběvědomá - a pořád se stydí. Pokud si užíváte sex potichu, při zhasnutém světle a na misionáře, tak prosím.

8. Neumí líbat - nebrat! Bez diskuze.

9. Bojí se zkoušet nové věci - není pro každou špatnost a vždy se chová jen podle pravidel a nikdy nevybočí z řady. Děsí se nových věcí, takže jakákoliv vaše snaha o kreativitu v posteli či novou polohou se setká s nepochopením a otráveným výrazem.

10. Nemá smysl pro humor - neumí se od srdce zasmát, nikdy nemá vtipnou historku a nechápe dvojsmysly. Je s ní nuda k uzoufání a stejné to bude při sexu!

Sdílejte článek
Štítky postel sex

Přečtěte si také