ODHALENO: 8 věcí, které by žena nikdy neměla dělat pro svého partnera. Dámy, tomuhle se rozhodně vyhněte!

Jsou věci, které byste ve vztahu s mužem kvůli němu určitě dělat neměla.

Naše společnost je do určité míry patriarchální. Nicméně ženy se stále více emancipují. Přesto stále existuje spousta pravidel a očekávání, která zajišťují mužům určitou kontrolu nad situací. A ta jsou bezpochyby zvlášť důležitá pro romantické vztahy. Jenže dost často jsou zásady typu „muž má být iniciátor vztahu a žena má být krásná, aby jej potěšila“, jen dávno překonané společenské stereotypy. Časy se totiž mění a přicházejí nová pravidla, která se objevují zvláště u žen. Proto jsme sepsali seznam 8 věcí, které by ženy nikdy neměly dělat pro své muže. A věřte tomu, že tyto tipy vám pomohou udržet váš vztah šťastný a hlavně zdravý.

1. Neponižujte se před ním

Lidé vás vnímají tak, jak sama sebe prezentujete. Jak můžete očekávat, že vás někdo ocení, když sama sebe neustále shazujete? Vykašlete se na podceňování a chovejte se jako královna.

2. Neřešte všechny jeho úkoly

Dokonce i když přesně víte, jak jeho konkrétní problém vyřešit, raději to nedělejte. Můžete tak v partnerovi navodit pocit, že je slabší než vy – a to nikdy nedělá dobrotu. Pomozte mu být pánem situace. Stačí jen napovědět a nechat ho, aby si myslel, že je to on, kdo našel řešení.

3. Neměňte svůj vzhled

Máme tím na mysli něco tak radikálního, jako je například plastická chirurgie. Samozřejmě je v pořádku překvapit partnera nějakou novinkou ve vaši vizáži, která vás udělá atraktivnější. Pokud pro něj ale stále nebudete dostatečně krásná, měla byste začít přemýšlet o tom, jestli náhodou neexistuje někdo, pro koho budete.

4. Nestavte se pod jeho úroveň

Jste rovnocennou partnerkou svému muži. A přesně podle toho byste se měla ve vašem partnerství chovat. Jinak vztah nebude fungovat. Muž vás musí respektovat a oceňovat.

5. Nekupujte mu neustále drahé dary

Ano, je hezké sem tam svého partnera něčím potěšit nebo mu dopřát nějaký opravdu hezký zážitek. Nedělejte to ale příliš často. Moment překvapení je vždycky lepší než zvyk, kvůli němuž by postupně dárky ztrácely hodnotu, kterou ve skutečnosti mají.

6. Neskrývejte svůj intelekt

Ženy by měly být dostatečně inteligentní a vzdělané, aby se zapojily do jakékoliv konverzace. Rozvíjejte proto svůj intelekt a nestyďte se ho ukazovat. Samozřejmě byste to neměla přehánět, abyste na ostatní nepůsobila jako nerd.

7. Nevzdávejte se své kariéry

Pamatujte na to, že úspěšná žena dokáže skloubit milostný život a kariéru. A co víc, měla byste zůstat samostatná, a ne být plně závislá na svém partnerovi.

8. Nevzdávejte se svých snů

Váš partner by vám měl pomoci dostat se ke hvězdám. Rozhodně by vám neměl bránit v tom, abyste dělali, co opravdu chcete. Pokud tomu tak není, není třeba v takovém vztahu dále setrvávat.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa muž vztah vztahy kariéra vzhled odhaleno

Přečtěte si také