návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

FOTO: Ve finále Hry o trůny si zahrála tato celebrita! Všimli jste si jí?

Vydáno: 29.08.2017
Všimli jste si tohoto camea?
Autor: HBO Všimli jste si tohoto camea?

Šance jsou, že už máte včerejší finálovou epizodu sedmé řady Hry o trůny za sebou. Pokud ne, pak bychom vám doporučovali zavřít stránku a počkat, než tak učiníte. Následují obří spoilery.

Je tohle nejinspirativnější řeč všech dob?

VIDEO TÝDNE: Nevíte, co se životem? Tenhle superinspirativní proslov Petera Tyriona Dinklage vám otevře oči

Na konci poslední epizody jsme se dočkali příchodu armády nemrtvých ke Zdi. Ta se v minulém díle ještě mírně posilnila o jednoho draka, a právě ten se tady postaral o to, že tisíce let stará Zeď konečně padla. Zatímco však Noční král tavil obří masu ledu, nabídli nám tvůrci jedno moc krásné cameo.

gotcameox3 Foto: Foto: HBO/instagram.com

V záběru na řadu „zombíků“ mohli pozorní diváci a fanoušci metalu spatřit slavnou heavymetalovou kapelu Mastodon a její členy, Branna Dailora, Brenta Hindse a Billa Kellihera. Není to navíc poprvé, co se nějaký hudebník objevil ve Hře o trůny. Na začátku sedmé řady se fanoušci například dočkali Eda Sheerana.

gotcameox2 Foto: Foto: HBO

 

Mohlo by vás zajímat:

Článek je zařazen v: seriál , Hra o trůny , herci , role , Ed Sheeran , draci , cameo , celebrity , mastodont

reklama