reklama

reklama

Jak mít sex na jednu noc, aby toho později dívka nelitovala? 1
Autor: istock.com Jak mít sex na jednu noc, aby toho později dívka nelitovala? 1

Díky téhle věci ženy nebudou litovat sexu na jednu věc, tvrdí vědci! Co pro to stačí udělat?

Publikováno: 24.06.2019
Jak uspokojit ženu, aby s vámi nelitovala sexu na jednu noc?

reklama

Sex na jednu noc je asi největší výhoda single života, jakou můžete najít. Proto pokud jste single a sex na jednu noc vám nic neříká, doporučujeme najít si rychle přítelkyni, protože tohle zjevně není pro vás.

Každopádně není nic horšího (a teď nemluvím ze zkušenosti), než se ráno probudit vedle žhavé dívky, se kterou jste se včera opili někde v baru a pak skončili u ní doma, a zachytit při odchodu domů v jejím výrazu ten nepatrný náznak toho, jak moc se v tuhle chvíli nenávidí za to, že se s vámi předchozí noc vyspala. Netvrdíme, že se to stává běžně. Většinou si té nenávisti chlapi totiž nevšimnou. Nicméně ženy ji pociťují. A my vám teď poradíme, nebo spíš, vědci stojící za novou studií vám poradí, co dělat, aby ten pocit vaše jednorázové partnerky nemívaly.

Stačí k tomu jediná věc. Být dobří v posteli. A teď nemáme na mysli spát na té správné straně v té správné posteli v ten správný čas. Ne, bavíme se o sexu. Musíte být zkrátka výborní milenci, kteří ženu uspokojí způsoby, o kterých se jí předtím ani nezdálo. Mluvíme tady o orgasmu za orgasmem, hlazení, líbání, lízání, příjemné konverzaci, vášni, zkrátka všem, co k dokonalému sexuálnímu prožitku patří. Pokud totiž tohle dámám splníte, pokud jim tyhle věci dáte, čeká vás ráno jenom úsměv a otázka, kdy si to budete chtít zopakovat. Takže hurá do boje a držíme vám palce!

sex_signals0 1

ODHALENO: 14 znaků, podle kterých poznáte, že je holka připravená se s vámi vyspat!

Jak se liší porno a sex? 1

ODHALENO: 4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem! Co v posteli dělají jenom ti největší zvrhlíci?

reklama