návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Dvojčata si už několik let dávají trojku se společným partnerem. Mají k tomu tenhle šílený důvod

Dvojčata k sobě většinou mají hodně blízko. To, že mají sex ve třech se společným partnerem, je už ale trochu přes čáru.
Vydáno: 10.02.2019
Dvojčata a sex se společným partnerem 1
Autor: profimedia Dvojčata a sex se společným partnerem 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná už jste někdy zaznamenali jména Anna a Lucy DeCinque. A pokud ne, vězte, že jde o dvojčata, která jsou si nejvíce podobná na světě. A jak samy tvrdí, ve svém životě skutečně sdílejí skoro úplně všechno. Nejenže podstoupily stejné plastické operace, aby všechny jejich fyzické proporce byly totožné, ale mají i jednoho společného přítele, se kterým mají v plánu otěhotnět ve stejnou chvíli. A hlavně na to se teď upínají veškeré jejich snahy. Pokud byste čekali, že alespoň v ložnici si stanovily jasné hranice, není tomu tak. Se svým přítelem Benem Byrnem prý mají sex obě najednou už osm let. A tvrdí, že něco jako žárlivost v jejich vztahu absolutně neexistuje.

Přestože svou lásku nemohou stvrdit žádným oficiálním svazkem, neboť polygamie je v Austrálii, odkud pocházejí, zakázána, pevně věří v to, že se všichni stanou rodiči ve stejnou chvíli, tedy že obě otěhotní zároveň. Ačkoliv by pak nebylo úplně jasné, zda by jejich děti byly sourozenci nebo bratranci či sestřenice, pokud by se jim toto přání splnilo, byly by nejspíš nejšťastnějšími dvojčaty na světě. To je zřejmé už jen podle toho, že spolu dělají takřka vše, chodí na toaletu, sprchujou se, pijou i jedí to samé. Společné otěhotnění se stejným mužem je tedy další velká výzva. A my jim přejeme, aby se jim to podařilo. V pokud se na tahle identická stvoření podíváte v následující galerii, budete to mít úplně stejně.

Dvojčata mají dva odlišné tatínky 1

Dvojčata mají dva biologické tatínky. Muži oplodnili náhradní matku současně. Jak se to mohlo stát?!

Článek je zařazen v: dvojčata , Sex , partner , těhotenství , švédská trojka