5 nejhejtovanějších youtuberů současnosti. Nesnáší lidi více Mishu, nebo MikeJePana?

Opravdu málokdo obdrží tolik nenávisti jako těchto 5 youtuberů. A hned přijdete na to, proč.

Misha. Malý kluk, kterého proslavily texty, které mu napsal jeho starší brácha a pak se rozhodl, že to může Misha nazpívat. Písničky o Minecraftu, Pokemon Go anebo Fortnite se staly vůbec nejnenáviděnější nejen na českém internetu, ale i po celém světě. V poslední době se ale Misha snaží změnit a dělat elektro hudbu. No, alespoň on i jeho bratr vědí, že jsou strašní a nestydí se za to.

TVTwixx. Kdo by zapomněl na partičku puberťáků, kteří se vloupali do Křejčířovy vily, podpálili autobus a „fakují“ všechny prozkoumávačky. Například když se vydali do nejstrašidelnějšího Branišovského lesa nebo do Černobylu, bylo všem mimo malých dětí jasné, že jde o podvrh. Ve skutečnosti šlo vždy o nějaké pole nebo les kousek za Prahou. A co takhle falšování e-mailů? Tohle jim může „žrát“ opravdu jen malé dítě.

MikeJePan. Kde je konec slavnému youtuberovi, který tak rád urážel policajty a poukazoval na „díry“ v českých zákonech? No, porušil podmínky na YouTube, takže mu smazali kanál. Smazali mu také Facebook a Instagram. I když se pokoušel o návrat, doteď mu to jaksi nevyšlo. Tento podnikatel v oblasti pojištění na pokuty doslova řidiče inspiroval k tomu, aby se na silnicích chovali „jako prasata“. Úspěšný byl do doby, než sám přišel o řidičák. Dnes po něm pes neštěkne.

Tary. Bohužel, v poslední době se mezi nenáviděné youtubery dostává i Tary, který se tam zařadil už smazaným videem PIRÁT SILNIC, kde jezdil po českých dálnicích 250 kilometrů za hodinu. Poté ho okamžitě smazal a omluvil se. Bohužel jeho omluva vyšla spíš naprázdno, což ostatně můžete posoudit sami. Taryho už zparodoval například Vláďa. Tahle chyba už se s Tarym bohužel poveze, a to právě kvůli nesmyslné omluvě, kterou by nevymyslelo ani malé dítě…

Datel. Jeho „fakové“ pranky už nikoho nebaví, ale Datel moc dobře ví, jak přilákal pozornost svých diváků, jimiž jsou samozřejmě děti. Ty uvěří snad čemukoliv, co na YouTube uvidí, aniž by zapojily samostatné myšlení. A toho Datel se svým mladším bráchou Matějem hojně využívají. Nedávno například „na oko“ Matěj rozbil Datlovi auto a ten hrál naštvání tak špatně, že by ho trumfli i herci z Barrandova…

Sdílejte článek

Přečtěte si také