Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

PŘÍBĚH: Teenager se stal milionářem díky společnosti, kterou založil v 11 letech! Neuvěříte, jak se mu to povedlo!

Sen každého malého kluka se teď pro jednoho stal realitou.
Vydáno: 16.04.2017
Ben Towers (18)

Nevíme jak vy, ale když se teenager stane milionářem díky společnosti, kterou se mu povedlo založit teprve v 11 letech, donutí nás to se zamyslet. Co jsme doteď sakra dělali?

Ben Towers Foto: Ben Towers. Foto: facebook.com

Ben Towers (18) nedávno souhlasil s prodejem své designové firmy, kterou pečlivě budoval už 7 let od doby, kdy mu bylo teprve jedenáct. Towers Design zaměstnávala 22 lidí v Manchesteru, Kentu a Londýně. A co čeká mladého podnikatele dál?

Opravdu jsou youtubeři v krizi?

Blíží se konec youtuberů?! Roth Wellden varuje před úpadkem YouTube. Lidé se mu kvůli tomu smějí!

Dostal nabídku od marketingové společnosti Zest, kde povede tým mladých influencerů a manažerů za účelem vytváření nových světových kampaní pro svou klientelu. Inu, borec, který to už teď dotáhl daleko. A co teprve až mu bude 40?

Herec Dwayne Johnson a jeho šílená dieta

Chcete vypadat jako Rock? Obří svalovec odhalil šílenou dietu, kterou dodržoval před Rychle a zběsile 8. Zvládli byste ji?

 

Jirka Král má novou přítelkyni a je zatraceně sexy! Na jejich společné fotky se teď můžete podívat v galerii níže. Bude tohle nový nejslavnější pár české YouTube scény?

Článek je zařazen v: Londýn, peníze, reklama, milionář, podnikatel, design, úspěch, marketingová společnost
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama