návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Blíží se další krvavá bitka? Psychopata Bejra vyzval k zápasu tento namakaný youtuber!

Kteří dva youtubeři se možná utkají v ringu?
Vydáno: 07.08.2017
Psychopat Bejr vs. Karlos Benda?

Tak to vypadá, že se nám na youtuberském rybníčku rozšířil malý nešvar. Tím je vyřizovat si své účty v youtuberských bitkách. A jak se zdá, tak se možná brzy dočkáme další. A znovu v ní bude figurovat kontroverzní youtuber Psychopat Bejr, jehož vyzval na zápas jeho bývalý kamarád a málo známý youtuber Karlos Benda.

Datel vs. Pstruh

VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Hejtr Pstruh vyzval Datla kvůli napadení kluka k brutálnímu zápasu!

Ten se s Bejrem rozkmotřil poté, co si v jednom ze svých videí stěžoval na Psychopatovy kauzy a jednání ohledně bezdomovců, s nimiž natáčí svá videa. To celé podle svých slov bez jediné nadávky. Na to ovšem Aleš Bejr reagoval sprostým videem, v němž Karlose uráží, vychloubá se svým majetkem a říká, že je připraven si s ním vyřídit účty z očí do očí. A toho Karlos samozřejmě využil.

Jelikož ovšem tuší, že jejich soukromé setkání by mohlo při potyčce skončit i u soudu, vyzval Psychopata raději na oficiální zápas v ringu. V čem a kde se borci utkají, si může Aleš určit sám. Benda ovšem očekává, že Bejr se, jak je dobrým zvykem, ze zápasu vymluví či výzvu nakonec vůbec nepřijme. Jinak si totiž Karlos myslí, že by svého soupeře, který neměl šanci ani pro známému youtuberovi Pstruhovi, bez problémů porazil. Co myslíte, kývne Psychopat Bejr na tuto výzvu? A kdo z nich by měl větší šanci na výhru?

 

Jak se na zápas díváte vy?

VIDEO: Podívejte se na rozbor bitvy mezi Pstruhem a Psychopatem Bejrem! Co se přesně stalo?

Není tohle už opravu moc?

VIDEO: Smrt Psychopata Bejra! Známý youtuber natočil vlastní úmrtí. Proč to udělal?

Článek je zařazen v: bitka, Psychopat Bejr, youtuberská bitka, Karlos Benda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama