Zkuste těchto 6 triků a každá vám bude ležet u nohou! Neuvěříte, co na holky fakt funguje…

Přemýšleli jste, jak zařídit, abyste u žen vzbuzovali větší pozornost? Kdo ne. Tyto tipy vám s tím mohou pomoct a přitom nejsou tak náročné.

Dobré postavení těla Držte se rovně a s hlavou nahoru. Pak si vás všimne více žen a budete působit sebejistěji. Řeč těla hraje důležitou roli v komunikaci, nezapomínejte na to. Nesmějte se... ale buďte vtipní Překvapení? Je tomu tak, pokud nechcete skončit ve friend zone. Holky sice tvrdí, že se chtějí s mužem hlavně bavit, ale na zaujmutí pozornosti máte jen zlomky sekundy, že jste zábavný, může zjistit až potom. Nemusíte se mračit, ale mít přímý pohled bez úsměvu pomáhá, zjistili to na University of British Colombia. Ženy pak muže vnímají jako více dominantního a to překvapivě chtějí. Když ale přijde na rozhovor, ukáže se, že musíte mít i smysl pro humor. Psychologové během studie pro časopis Psychological Reports zjistili, že muže, kteří uměli vést vtipný hovor, vnímaly ženy jako atraktivnější.

Zapracujte na sobě Víc svalů nejenže přitáhne ženy, ale navíc se budete cítit lépe vy sami. Svaly naznačují, že máte k mání dobré geny. Na univerzitě v Los Angeles zjistili, že ženy opravdu věnují pozornost muskulatuře, když si vybírají sexuálního partnera.

Poťte se Že si nevyměníte tričko tři dny, nezafunguje. Ale po cvičení si nemusíte vždycky dát sprchu. Pot totiž obsahuje látku androstadienon, která ženy vzrušuje. V upocené tramvaji ženám asi vonět nebude, ale jinak ano. Což neznamená, že nemáte používat deodoranty a parfémy. Trochu tělesného pachu je totiž v pohodě, ne ale zápach.

Strniště Budete vypadat dospělejší, mužnější a přitáhnete více pozornosti. Ženy navíc často netouží po uhlazených typech, ale pořádném chlapákovi. Zkuste se neholit denně.

Oblečte se Tím myslíme pořádně. Ponožky v sandálech, tričko s nápisem a vytahané džíny vám holku nezajistí. Vzhledem k tomu, že ženy věnují vzhledu více pozornosti než muži, budou tuto pozornost věnovat i tomu, jak jste oblečení vy. Navíc řeč těla je důležitá. Dobrým oblečením dáte najevo, že se o sebe staráte.

Sdílejte článek
Štítky Los Angeles vzhled řeč těla Psychological Reports

Přečtěte si také