Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Smrt Psychopata Bejra! Známý youtuber natočil vlastní úmrtí. Proč to udělal?

Proč to proboha udělal?
Vydáno: 24.02.2017
Není tohle už opravu moc?

Aleš Bejr získává na internetu díky nepovedené bitce s hejtrem Pstruhem a svými videi s bezdomovci čím dál větší popularitu. Rozhodl se proto oprášit a opět zveřejnit jedno ze svých starších šílených videí a ukázat všem svým odpůrcům, proč si vlastně říká Psychopat.

Pstruh zase útočí.

VIDEO: Hejtr Pstruh drsně útočí na známé youtubery! Proč podle něj skončí Psychopat Bejr nebo MikeJePan ve vězení?

V hodně bizarním klipu totiž předstírá svou vlastní smrt! Sestřička dokonce ukáže jeho mrtvé nahé tělo po děsivé autonehodě. Tím ovšem tato šílenost jen tak nekončí. Na závěr totiž Bejr vstane z mrtvých a nebohou sestřičku rádoby uškrtí schovaným provazem.

Ano, je to opravdu šílené a také příliš nechápeme smysl tohoto videa. Bejr se zkrátka vrací ke své psychopatí tvorbě a chce okolo sebe rozdmýchat pořádné diskuze. A to se mu podle rozporuplných názorů fanoušků nejspíš povedlo.

 

Co se stalo po zápase?

VIDEO: Drama po youtuberské bitce! Poražený Bejr čekal na Pstruha se svým vzteklým psem! Jak to dopadlo?

Bejr vs. Pstruh, finále

VIDEO: Konečně! Záběry z youtuberské bitky roku jsou tady! Podívejte se, jak Pstruh TOTÁLNĚ zničil Bejra v krvavém boji!

Reklama
Článek je zařazen v: smrt, provokace, Psychopat Bejr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama