návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Tohle jsou nejnenáviděnější videa v historii YouTube! Nesnášejí lidé víc Mishu, nebo Despacito?

Jaká videa se mohou na slavném webu pochlubit největším počtem dislajků? Nenávidí lidé více Mishu, Despacito, nebo Justina Biebera?
Vydáno: 14.08.2018
Nejvíce nenáviděná videa na YouTube. 1
Autor: Youtube.com/Misha Nejvíce nenáviděná videa na YouTube. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slavný web YouTube je plný podivných či kontroverzních videí, která vzbuzují, mírně řečeno, hodně rozporuplné reakce. Jaká videa jsou zde nejméně oblíbená, či dokonce v některých případech prakticky nenáviděná? Na to se rozhodl zaměřit známý slovenský youtuber Duklock, jenž se podíval na žebříček videí na YouTube s největším počtem tzv. dislajků, které dávají lidé kouskům, jež se jim vůbec nelíbí. Samozřejmě musí člověk brát podobný výčet malinko s rezervou, jelikož např. megahit Despacito, jenž je v počtu dislajků na 5. místě, má zároveň i nejvíce lajků v historii YouTube. Jak jinak si ovšem udělat obrázek o nejméně oblíbených videích, než právě tímto seznamem, že?

Mezi neoblíbenými kousky navíc nalezneme i výraznou českou stopu. Ano, mluvíme samozřejmě o Mishovi a jeho virálním hitu Pokémon GO Song, který se umístil na “krásném“ 14. místě. V Top 10 pak najdete především videa světoznámých youtuberů v čele s PewDiePiem a Logan Paulem, ale také řadu hudebních megahitů. Na prvním místě pak se s velkým náskokem stále drží Justin Bieber se svým dávným hitem Baby. A vzhledem k obří náloži palců dolů, jichž je dokonce přes 9 milionů(!!!), už ho z “vrcholu“ asi jen tak někdo nesesadí. Ostatně, podívejte se na celou Top 10 sami.

 

 

Youtuber Pstruh přišel o svůj kanál.

YouTube News (48): Slavný youtuber definitivně přišel o svůj kanál! Kterou kontroverzní hvězdičku YouTube smazal?

Rozešel se youtuber Datel s přítelkyní? 2

GALERIE: Rozpad slavného youtuberského páru!? Opravdu se Datel po letech rozešel se sexy přítelkyní?

Článek je zařazen v: YouTube , Misha , dislike , dislajk , nejnenáviděnější videa , videa , youtuber , Despacito , Rebecca Black , Justin Bieber , PewDiePie , Logan Paul , Jake Paul , Miley Cyrus , Duklock