návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Tohle jsou nejnenáviděnější videa v historii YouTube! Nesnášejí lidé víc Mishu, nebo Despacito?

Jaká videa se mohou na slavném webu pochlubit největším počtem dislajků? Nenávidí lidé více Mishu, Despacito, nebo Justina Biebera?
Vydáno: 14.08.2018
Nejvíce nenáviděná videa na YouTube. 1
Autor: Youtube.com/Misha Nejvíce nenáviděná videa na YouTube. 1

Slavný web YouTube je plný podivných či kontroverzních videí, která vzbuzují, mírně řečeno, hodně rozporuplné reakce. Jaká videa jsou zde nejméně oblíbená, či dokonce v některých případech prakticky nenáviděná? Na to se rozhodl zaměřit známý slovenský youtuber Duklock, jenž se podíval na žebříček videí na YouTube s největším počtem tzv. dislajků, které dávají lidé kouskům, jež se jim vůbec nelíbí. Samozřejmě musí člověk brát podobný výčet malinko s rezervou, jelikož např. megahit Despacito, jenž je v počtu dislajků na 5. místě, má zároveň i nejvíce lajků v historii YouTube. Jak jinak si ovšem udělat obrázek o nejméně oblíbených videích, než právě tímto seznamem, že?

Mezi neoblíbenými kousky navíc nalezneme i výraznou českou stopu. Ano, mluvíme samozřejmě o Mishovi a jeho virálním hitu Pokémon GO Song, který se umístil na “krásném“ 14. místě. V Top 10 pak najdete především videa světoznámých youtuberů v čele s PewDiePiem a Logan Paulem, ale také řadu hudebních megahitů. Na prvním místě pak se s velkým náskokem stále drží Justin Bieber se svým dávným hitem Baby. A vzhledem k obří náloži palců dolů, jichž je dokonce přes 9 milionů(!!!), už ho z “vrcholu“ asi jen tak někdo nesesadí. Ostatně, podívejte se na celou Top 10 sami.

 

 

Youtuber Pstruh přišel o svůj kanál.

YouTube News (48): Slavný youtuber definitivně přišel o svůj kanál! Kterou kontroverzní hvězdičku YouTube smazal?

Rozešel se youtuber Datel s přítelkyní? 2

GALERIE: Rozpad slavného youtuberského páru!? Opravdu se Datel po letech rozešel se sexy přítelkyní?

Článek je zařazen v: YouTube , Misha , dislike , dislajk , videa , youtuber , Despacito , Rebecca Black , Justin Bieber , PewDiePie , Logan Paul , Jake Paul , Miley Cyrus , Duklock

reklama