Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

DĚSIVÉ VIDEO: Duch se procházel ve vinárně v centru města. Zachytily ho bezpečnostní kamery

Vyděšený majitel vinárny Dreamwater Lounge v britském městě Warrington zavolal třesoucím se hlasem odborníky na paronormální jevy. Jeho bezpečnostní kamery totiž natočily, jak se ve vinárně prochází duch!
Vydáno: 15.07.2015
duch_1

Majitel Simon Ellison přiznává, že vinárna v centru města je trochu děsivá. Žádný důkaz tohoto tvrzení ale nikdy neměl. Až do minulé soboty.

"Na záběru z bezpečnostních kamer je jasně vidět, že se zapnulo nahrávání, protože kamery registrovaly pohyb. Obraz se zatřásl a je vidět, že po lanovém mostě vinárny přechází, resp. proplouvá šedivá postava," říká majitel původem z Manchesteru. Vinárna je totiž koncipovaná jako vrak lodi a lanový most je součástí stylové dekorace.

Záběry Ellison nahrál na YouTube a okamžitě vzbudil zájem lovců duchů, kteří chtějí přijet vinárnu prozkoumat. Není tedy jisté, jestli se nejedná jen o skvělou marketingovou kampaň, jak zpropagovat upadající vinárnu.

Děsivé. Foto:

Je to opravdu její matka?

Pozdrav ze záhrobí: Těhotnou ženu vyděsil ultrazvuk miminka. Viděla na něm ducha své mrtvé matky!

Dvojčata, která vědí úplně všechno!

ZÁHADA: Předpověděly 11. září a povídají si s princeznou Dianou. Američankám prý radí duchové!

Článek je zařazen v: duch, Kamera, most, bezpečnostní
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama